Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интересна находка в mobile.bg


The Freshmaker

Recommended Posts

http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu= ... f1=details

 

Днес попаднах на тази обява, според датата на публикуване е пусната скоро, съжалявам ако пускам информация, която вече фигурира някъде из форума. Но находката определено ми се струва интересна, а тук има хора, които биха я оценили по достойнство :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хиляден път я пуска тази обява, ма за тези пари в това състояние няма кои да я вземе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я бях засичал досега тази обява :P

Цената за 110-ка в такова състояние е нормална за Германия или Франция примерно, но тук и аз не мисля че много хора биха отделили подобна сума в случая... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускана е преди доста време и тогава стана ясно, че купето е "реставрирано" по доста душмански начин или осукано зверски - не помня кое от двете. С две думи колата не става, иначе отдавна да я е взел, например някой колега от морската столица на Родината. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, ако наистина е в граничещо с безнадеждността състояние, човекът вероятно ще си я продава още има-няма 5-6 годинки :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я бях засичал досега тази обява :P

Цената за 110-ка в такова състояние е нормална за Германия или Франция примерно, но тук и аз не мисля че много хора биха отделили подобна сума в случая... :(

то тва и за части не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееей, значи, човек една обява да не ви покаже пък, реших че на някой може да му е интересно, не убивайте пощальона все пак :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееей, значи, човек една обява да не ви покаже пък, реших че на някой може да му е интересно, не убивайте пощальона все пак :mrgreen:

е па тя е от 4 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.