Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стикери за ядосани пешаходци


Recommended Posts

Такива стикери ще има залепени само по разни барутници...

 

Лошото за феновете на тоя стикер е, че тия със старите кошници също бият :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стикерите са яка идея и все пак :) и аз се дразна като трябва да ходя по улицата щото някои си е паркирал колата супер зле. Но 13 кинта за стикер...ммм нещо не е мн оферта.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но 13 кинта за стикер...ммм нещо не е мн оферта.. ;)

13 кинта за 90 стикера.

 

По темата - ако в центъра(където живея) имаше направени паркоместа(паркинги, подземни гаражи и прочее), нямаше да ми се налага понякога да спирам на тротоара. Следователно аз съм също токлова прецакан, колкото и пешеходеца, на който съм нарушил "личното пространство". Никой не спира на тротоара, `щото така го кефи или изпитва извратено удоволствие да го псуват майки с детски колички. Тоест, ако някой ще лепи стикери, да ходи да ги лепи на вратата на кметството, а не по мойте стъкла. Това поне е моята гледна точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе стикери за недоволни пешеходци :evil: Ами за недоволни шофьори - недоволни от разни камикадзета и самоубийци, които смятат, че като стъпят на асфалта всички коли трябва да го пазят :?: :!: :evil:

 

Според мизерния правилник за движение по пътищата пешеходците трябва да се движат спрямо "правилника", който няма раздел за пешеходци... Ами тогава светофарите и зебрите са само и единствено пожелателно място или възможност да се срещнеш с други от "твоя вид" :!: :!:

 

Колите спират без идея и блокират тротоарите - ФАКТ!!!

 

Пешеходците си пресичат КЪДЕТО и КАКТО си решат - ФАКТ!!!

 

Ами като и двете страни правят каквото си искат къде ще се срещнат? В Пирогов или на Орландовци :?: :?: :?: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп трябва да сложа очила :lol: ми погледнете го от другата страна не е ли по-добре някакъв стикер отколкото надраскана боя, спъкана гума и т.н. Аз ли4но предпочитам нещо което да мога да махна без да трябва да се разправям с майстори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама тъпа идея:!:

ако мисленето на хората можеше да се промени със стикер - ОК. Само че не е това начинът. И всичко си остава поредната популистка изцепка на тъпи хора. Чудя се все още да се изсмея ли или да се ядосам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна простотия... Ако който и да е от сериозните проблеми на големите градове в България да се реши със стикери, досега да бяхме цъфнали и вързали. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простотия е да се хулят шофьорите,не че са прави винаги.

Простотия е да се хулят и пешеходците- и те като горните.

То тая работа със стикери не става Ей,трябва КУЛТУРА!!!

Но у нас я НЯМА,както върви няма да я има ама НИКОГА!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Лично аз, въобще, ама никак даже, не държа да си катеря колата по тротоарите? Дали някой пешеходец, може да ми предложи алтернатива? Да ходя пеш, може би? Нека тогава пешеходците да си купет коли, и тогава колите по троторите няма да им пречат :) Или "Синя Зона" може би? За 8 часов работен ден, трябва да платиш за 9 часа (или да закъснаваш с 10 минутки всеки ден за работа и да си тръгваш с 10 минутки по-рано). Ако кажем, че 9 часа са равни на 9 лева, то 20 работни дни, по 9 лева е равно на 180 лева. Да ги закръглим на 200 лева (, че уйкендите не може да си седим у дома) и какво се получава, драги ми пешеходци - получава се почти МИНИМАЛНАТА РАБОТНА ЗАПЛАТА! Аз лично сега се ядосах! Но някой ще си направи някакви парички от тези стикери - далновидност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички шофьори сме и пешеходци.

Инициативата със стикерите не е за всички, които паркират на тротоара, а за тези, които го запречват, така че да не може да се мине. :x Който е бутал детска количка из центъра сигурно много добре ме разбира. Обичайна гледка е десетина автомобила примерно наредени на около метър от сградите и единайстия "майсторски" си лепнал бронята до мазилката. Както се казва на такъв и 100 стикера са му малко :x Случвало ми се е да минавам с количката направо върху нечий капак.

Има обаче и друг момент - конфронтацията, противопоставянето между шофьори и пешеходци, лекари и пациенти, шофьори и пътници, учители и родители и т.н. Така гражданско общество ще видим нанай, а управляващите ще си продължават да действат по старото римско правило "разделяй и владей"...

 

п.п. Стикерите всеки може да си ги принтира на бяла или цветна хартия-лепенка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен идеята е готина, защото много шофьори паркират като араби в пустиня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.