Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

недозареждане


ivailo rachev

Recommended Posts

здравеите.имам един голям проблем,който ме мъчи от доста време.значи 120-ката ми не искаше да зарежда.смених акомулатора,релето,бобината и генератора и сега зарежда,но само когато колата е в оборот иначе на ниски обороти не зарежда.бих се радвал ако някой има няккакво решение на тоя проблем.благодаря ве предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е ikonoma е прав.Ако са нови(работещи) не би трябвало да има проблем,ако не са виж ми последното мнение.При мен това беше проблема :!: http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=8332 :!: Ако не разбираш много от токове те съветвам да не пипаш сам.Намери накой да ти помогне.Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.