Jump to content

skoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgtraxxastraxxas

Мнения за СД "САНГ"

Recommended Posts

Колеги мой приятел си е харесал въпросния СД Плеар,който има малък дисплей и даже чете Divx формат.Във Технополис неговата цена е 300лв и даже си има и USB.Ta въпроса ми е свързан с това дали дава някакви дефекти с оптиката примерно,някакви механични проблеми,звука който вади сравним ли е със повечето СД-та,абе с две думи заслужава ли си изобщо тази покупка .И последно,но не по значение с комбинация с какви тонколони(170мм) за вратите и 100мм за таблото би свирил най-добре? Преди малко ми се обади и за колоните ми каза,че имал предпочитания към "Херц" въпреки по-височката им цена сравнена примерно с Блаупункт,Тъндър,Сони и др. Та моля ви изразете своите доводи за/против тази сериозна за него инвестиция в комбинация с колоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мой приятел си е харесал въпросния СД Плеар,който има малък дисплей и даже чете Divx формат.Във Технополис неговата цена е 300лв и даже си има и USB.Ta въпроса ми е свързан с това дали дава някакви дефекти с оптиката примерно,някакви механични проблеми,звука който вади сравним ли е със повечето СД-та,абе с две думи заслужава ли си изобщо тази покупка .И последно,но не по значение с комбинация с какви тонколони(170мм) за вратите и 100мм за таблото би свирил най-добре? Преди малко ми се обади и за колоните ми каза,че имал предпочитания към "Херц" въпреки по-височката им цена сравнена примерно с Блаупункт,Тъндър,Сони и др. Та моля ви изразете своите доводи за/против тази сериозна за него инвестиция в комбинация с колоните.

Тези сидита не стават. Нито свирят нито са качествени. По добре някое на Сони или Блаупункт да си вземе. За колоните се е ориентирал добре приятеля ти (Херц). Какви доводи искаш? Просто трябва да чуеш и едните и другите и ще усетиш разликата. А тъндъра въобще не го коментирам smile019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно става дума за ДВД плеър , а не СД ( същото се вижда и от цената).

Имам сервиз за гаранционно обслужване на черна техника и кар -аудио и затова бих могъл да съм ти полезен:

1. Дали ти е необходимо ДВД за колата ( кога ще гледаш) !

2. Щом искаш ДВД защо пък точно трябва да е SANG- щото е най-"тънък " ли !

Ако аз трябва сега да си купя за моята кола бих си взел СД ( а не ДВД) и то марково. Уважаваните от мен модели са PIONEER и SONY.

PIONEER e с по-плътен звук , SONY-то е по-готино на вид и е с повече екстри. Това е грубо за тези две марки. Blaupunkt въобще не котирам - абсолютни дървета отвсякъде ( не са като едновремешните). Става дума за малките класове ( до 300 лв).

...Та за 160-280 лв можеш да си купиш някой от моделите на двете марки , които уважавам , които си имат и USB и външен вход AUX и ДУ и т.н. Също така рекламната мощност от 4X50 WATTS никак не е за пренебрегване и се получава доста добро звучене.

А когато стане дума за ремонт - познай кои марки се появяват най-често при нас !!!!!!!! :mrgreen:

така че : car DVD + SANG = никога...........

между другото... звученето и чувствителността им е на стъпало по-високо от фабричното радио на OCTAVIA- STREAM...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари си вземи не Sony, а Pioneer - звука му е по-добър, а и RMS-а (по памет - провери сам в Google) му е по-добър. Комбинирай го с Херц. И приятелят ти ще остане доволен от звука в този ценови клас.

Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си заслужават подобни марки като Sang Neo Niponn подобни на пръв поглед са уникални и имат много функции но са жив зян ще си имаш много ядове! Взимай pioneer и това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал Alpine или Pioneer. Не ми харесва Sony и не бих ти го препоръчал. Лично аз замених Сонито с Alpine и съм супер доволен, а цената му беше към 290 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите колеги В събота с авера,още от сутринта задремахме пред Технополис да го купува този "санг",обаче ядец-точно този модел свършил.Изкупили го около Нова година,още Ядосан и пак след дълго търсене,по Технополис,Техномаркет и Зора предимно,днес в едно малко магазинче двамата видяхме едно Сони CDX-GT410U s USB,AUX и дистанционно на цена 160 лв Ъ?,като същите в споменатите,по горе големи вериги магазини е на скромната цена 235лв.Естествено за тази ниска цена,той го купи,като за предни колонки си взе Херц 100мм за 55лв,а за вратите отстрани пак Херц,но 170мм за 65лв.Имаше и същите рамери Херц 170мм на цена 99лв и 109лв-вече каква е разликата между тях така и не разбрах,както и не разбрах,защо Сонито там беше на цена от 160лв,но бъдещето ще покаже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Ето това : http://www.aval-bg.com/catalog/display_model.php?category_id=1&product_id=4&style_id=13&substyle_id=703

На мен ми харесва как свири, чете доста от надрасканите ми дискове, има не лоши настройки на звука. За парите си бива :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.