Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Айде още един в клуба


sedan rs

Recommended Posts

Здравейте, не мога да не се похваля - от 5 дни съм собсвеник на фабия седан 1.9 tdi-pd и вече навъртях 1000 км. По-късно ще кача и снимки.

Поздрави на колегата PRR от опелския форум - там доста понаписах като corsa 16v :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си дошъл, честита придобивка! Много безаварийни километри и радости с новата кола. С голям мерак да я караш и с още по-голям да я поддържаш :)

 

...Поздрави на колегата PRR от опелския форум...

Пепи smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не мога да не се похваля - от 5 дни съм собсвеник на фабия седан 1.9 tdi-pd и вече навъртях 1000 км. По-късно ще кача и снимки.

Поздрави на колегата PRR от опелския форум - там доста понаписах като corsa 16v :D

 

Ей, ама ти по-добре се справяш от мен (аз успях за 5 дни само 750 км.)

 

Честита нова придобивка. Със здраве да си я караш и много да те радва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честита да ти е новата радост и да се веселите много с нея :D Шкодата е голяма кола, да знаеш smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам това фабиа РС ли се води ? ;)

 

smile188 smile190 RS е само хечбек. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не мога да не се похваля - от 5 дни съм Поздрави на колегата PRR от опелския форум - там доста понаписах като corsa 16v :D

 

Честито! Мнооого безаварийни километри!

 

PS1: Пак си с по-бързата и по-малка кола smile145

PS2: Mishelle - помнят ме хората и от Opel клуба бре! Явно и там достатъчно съм спамил :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка и от мен колега.

С много здраве и желание да я караш!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!

Безаварийни и весели км. и да си я гледаш че да те слуша!

'

А понеже Опел ми е слабост немога да не се намеся :Р "Тва Орела е голям хафтомобил не се забравя лесно" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: помагайте какво да направя

всъщност не мога да намаля размера им до допустимия :oops:

Използвай Photoshop или ACDSee, също така мисля, че и Paint-а май имаше някаква такава функция ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 smile036

Мога ли малко ламерски въпрос да задам? По принцип Фабия РС с 1.9 дизелов двигател ли е? И ако да, какво им е РС-овото на тези 101 дизелови коня? НЕ се заяждам с никой, просто не съм на "ти" с фабиите и питам, защото аз знам, че е 200к.с. РС-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 smile036

Мога ли малко ламерски въпрос да задам? По принцип Фабия РС с 1.9 дизелов двигател ли е? И ако да, какво им е РС-овото на тези 101 дизелови коня? НЕ се заяждам с никой, просто не съм на "ти" с фабиите и питам, защото аз знам, че е 200к.с. РС-а.

200 е Октавията,а Фабията е 1.9ТДИ към 130к.с (сток) + пълен РС пакет,която ако те срещне някъде по пътя,няма да имаш много време да разбереш,какво и е РС-овото :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията е към 130 (сток) и като сложим пълен РС пакет

 

Много, много не те разбрах. Т.е. фабрична Фабия РС няма, така ли? Има 1.9 помпа-дюза със 101 к.с. и се тунингова допълнително с "РС пакет". А какво представлява той?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предишният собственик /първи-колата е купена като нова от тук/ беше много мераклия и даде 60 лв. за емблемките :o иначе си е 101 к.с. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията е към 130 (сток) и като сложим пълен РС пакет

 

Много, много не те разбрах. Т.е. фабрична Фабия РС няма, така ли? Има 1.9 помпа-дюза със 101 к.с. и се тунингова допълнително с "РС пакет". А какво представлява той?

 

Има Фабрична РС разбира се :) .

 

П.П. Ей, оспамихме новогодишно темата на колегата :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много не те разбрах. Т.е. фабрична Фабия РС няма, така ли? Има 1.9 помпа-дюза със 101 к.с. и се тунингова допълнително с "РС пакет". А какво представлява той?

 

Фабрична РС фабия има и е 130 коня + оптични промени спрямо стандартната. Колко е спортна и колко е РС с тези 130 коня всеки сам си решава и всеки си има мнение. Аз няма да изкавам моето,че ще ми се сърдят колегите с РС-та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.