Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заредих бензин в дизеляка....


TIG

Recommended Posts

Та така колеги. Отивам аз, гледам си дизел колонката, вдигам, поглеждам, че още не е нулирана. Залисвам се и при нулирането взимам съседната. Бензин 100 октана. Сипвам си чинно и ми праи впечатление цена от 2.26.... 3.1 литра.

 

Доливам догоре с нафта, общо 35 литра отгоре и 7 имах... Та значи 11 км до вкъщи абсолютно никакъв дефект не ми даде. Има ли за какво да се притеснявам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 литра / 50 нафта ... най - много до следващото зареждане парафина да не мръзне в големите студове ... все едно си я натъпкал с Алпин Дизел ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се притесняваш. Даже някои хора редовно наливат по малко бензин за да не им мръзне нафтата. Както каза колегата The Best Forman все едно си заредил Alpin Diesel.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.