Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Фелиция


tzyfo

Recommended Posts

Здравейте, пиша ви от името на баща ми, който кара Фелиция 1.3 98г. Проблемът който се появи, че се е наложило да я тегли, но я закачил отпред на гредата, която държи радиатора. Сами разбирате, че тя не е издържала и сега е цялата изкривена. Въпросът ми е - има ли проблем да я кара така и откъде може да се купи втора ръка - да ме насочите към някоя морга или магазин. Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от къде може да се купи втора ръка - какво?! Фелиция ли? или греда? аз лично не виждам никакъв проблем да си я кара така, докато я оправи - нали е изкривена само ламарината, радиаторът е здрав?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, пиша ви от името на баща ми, който кара Фелиция 1.3 98г. Проблемът който се появи, че се е наложило да я тегли, но я закачил отпред на гредата, която държи радиатора. Сами разбирате, че тя не е издържала и сега е цялата изкривена. Въпросът ми е - има ли проблем да я кара така и откъде може да се купи втора ръка - да ме насочите към някоя морга или магазин. Предварително благодаря!

 

Е, не. Да не съм случайно баща ти... :D Абсолютно същата история направих с моята Фелиция, не намерих куката в тъмното и вързах за гредата, която пътъом казано, излезе доста "кашкавалена". Не я купувай, а я изправи при монтъор с хидравлика за да не се деформира допълнително. Аз, засега карам така, но веднага след празниците ще я коригирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фелицията след файслифта куката за теглене се навива в един отвор с резба, намиращ се точко като се свали капачето покрай дясното фарче за мъгла :!: Унищожители :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.