Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

заместничката на шкодето ми :)


corropt

Recommended Posts

брониите са пребоядисвани като със сигурност задната, за предната нямам идея и мисля че не е. Останалта част не виждам да е пребоядисвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Честита да ти е!!! Евала за цвета... ако не бях женен, когато си купувах шкодата и аз щях да си я взема червена... но нали знаеш жените к'ви са... "тва е много сигнално"... "ти да не си в пубертета?"... "ако е червена няма да стъпя в нея" и т.н.

 

П.С. Въпреки това жена ми кара червено AYGO... странно нещо е бракът!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито още веднъж от мен :D

 

Много добре изглежда опелчето, готин цвят и джанти ... със здраве и кеф да си го караш ... и след някоя и друга година - със Шкода да го смениш :D:D:D

 

 

 

Евала за цвета... ако не бях женен, когато си купувах шкодата и аз щях да си я взема червена... но нали знаеш жените к'ви са... "тва е много сигнално"... "ти да не си в пубертета?"... "ако е червена няма да стъпя в нея" и т.н.

П.С. Въпреки това жена ми кара червено AYGO... странно нещо е бракът!!! :)

 

Това ми напомня за един приятел, който си купи Волво V40 ... приятелката му беше твърдо против, разправяше че в такава катафалка няма да се качи ... а сега неще да слиза, иска да я вози на работа и т.н. ... даже го кара понякога :)

Абе ... странно нещо са жените ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ,Насе! Със здраве да си я караш Астричката! Вярно е, че взе да става традиция да се сменятпо старите Шкодички с Опели, но пък се съмнявам да се оттървете от нас от форума :mrgreen: ! Поне аз форума на Опел почти не посещавам, познавам доста от потребителите там, понеже и те се събират от време на време при мен, но не съм особено очарован от тях като цяло. Позьорството и самохвалството им е много често срещана черта както във форума, така и на срещите им.

Абе тука си много по-харно, както се казва!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.