Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Roomster]Задна пръскалка


gogata

Recommended Posts

Някой има ли идея откъде минават маркучите за праскалката на задното стъкло? :roll: Открих, че днес не работи и си мисля, че се е разкачил някой маркуч (какъвто проблем имат Фабиите). Моторчето работи, но отзад не пръска. Напълно възможно е да е замръзнала самата дюза (понеже сочи нагоре и всяка капка вода може да замръзне вътре), но се скъсах от духане :mrgreen:, топла вода поливах и пак не ще :? . Та ако някой даде някаква идея ще съм му много благодарен, иначе със сигурност,ако не се оправя сам, ще си спретна едно ходене до ЕТ между празниците :) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile191 smile188 smile191 smile188

 

но се скъсах от духане

 

Ах ти, палавник - никога не съм предполагал. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенно се разкачат след помпичката,която се намира зад акомулатора/поне при Фабианите е така/.

 

Мерси, огледах около акумулатора. Теч не се вижда (нито някъде под колата или в краката ми капе вода), ще ходя в ЕТ веднага след Коледа да видя те какво ще направят.

 

smile191 smile188 smile191 smile188

 

но се скъсах от духане

 

Ах ти, палавник - никога не съм предполагал. :mrgreen:

 

:mrgreen: Ице, тихите води са най-дълбоки :lol: !

 

Весели празници! И благодаря на RETURN за съвета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако питаш мен просто си е замръзнал някъде маркуча.

На малко по топло ако я оставиш за няколко часа ще се оправи.

С тия ментеливи течности си е е.... майката.

 

И на мен ми беше замръзнала задната пръскалка и то не самата дюза, а ниакаде маркуча предполагам.

Предните си пръскаха ама задната нещеше. След няколко часа карана е баня вътре в купето се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е замръзнала, държах я цяла нощ в отоплен гараж и днес пак не пръска :| . А за жалост не се чувствам достатъчно технически грамотен да сваля акумулатора (и десетките жички и кабелни обувцичи около него) и да разгледам маркучите около и под него. :oops: . Тъй че, ЕТ ме очаква :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има течност за чистачки дето не замръзва до -20 такаче няма да духаш или с води...

 

ПП-него разреждай :mrgreen:

Мерси за "ценния" съвет ;) . Карам с неразреден немски концентрат дето не замръзва до -60 според етикета ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: Оказах се прав в предположението си, че е замръзнала дюзата. Как не се отмръзна след "спането" на топло онзи ден не ми е ясно, но важното е, че пръска вече. Модераторите могат да сложат един катанец на темата ако им се занимава. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.