Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

mishelle


mitsu

Recommended Posts

Не разбирам само защо трябва да ни занимаваш с душевния (не)мир :mrgreen: ...

Още първия път като цъфна тука и почна да smile109 по повод на новината за смъртта на един добър човек стана ясно, че си заядлива душица (междудругото, тогава ти бе написано, че като не ти изнася нещо, може да спреш да влизаш тук ;) , никой не те насилва да посещаваш "форумчето", както сам го наричаш). Не виждам за чий х*й сега се ядеш и с Mishelle :? ? Някакво по-смислено занимание не можеш ли да си намериш или поне ако ще спамиш, прави го в www.tuning.bg, там ще намериш доста себеподобни :roll: .

 

май пак съм бил прав
Много ме "радва" факта, че живееш с представата за собствената си непогрешимост и правота...жалко, че само и единствено ти забелязваш тези качества :D

 

 

П.П. Май много хора луднахте точно преди Коледа. Един колега почна да нарича разни хора, дето не познава "майни", "боклуци". Ти пак се правиш на ощипана мома...оправете си нервите, бе хора! Тука не е форум http://www.кошчезадушевниотпадъци.com...

 

едит - Вуду, знааам, знааам. ;) Не се вълнувай толкоз и аз те обичам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goga по-голям дразнител и досадник от теб няма

 

ПП-бавен си...

 

Добре бе човек, са за кво се заяждаш с другите :?: К'во пак ти е станало, по едно време си пускаше темите, всичко ОК са пак почна да правиш някви глупости :?

 

П.П. Не се заяждам, а просто ми е интересно да разбера ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goga по-голям дразнител и досадник от теб няма

 

ПП-бавен си...

 

Добре бе човек са за кво се заяждаш с другите :?: Кво пак ти е станало по едно време си пускаше темите, всичко ОК са пак почна да правиш някви глупости :?

 

според думите на 1мод хората могат да си пишат тук каквото искат.

важното е да не е в спец. отдели?

 

Мии пак нещо не схванах целта ти, ама ти си знаеш:mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама...чакайте сега...аз не сьм се заяждал с човека...напротив ..извиних му се...и...просто му зададох вьпрос с пример прикачен кьм него..и...все пак пьрво му се извиних...така че....правата ми тука са...май почти никакви..само дето според тях трябваше да го направя на лични...което и сторих...а той...трябваше да ми отговори..което не стана...((((((((((((((((((((или гузен негонен бяга..или....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В името на добрия форум предлагам на всички колеги да не отговарят на нито едно мнение или тема написана от VooDoo или mitsu .Мисля че коментара е излишен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре хора сменете доставчика , нещо тревицата дет са ви я набутали май е радиоактивна :mrgreen: ма поне се забавлявам искрено smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goga по-голям дразнител и досадник от теб няма

 

ПП-бавен си...

 

Добре бе човек са за кво се заяждаш с другите :?: Кво пак ти е станало по едно време си пускаше темите, всичко ОК са пак почна да правиш някви глупости :?

 

според думите на 1мод хората могат да си пишат тук каквото искат.

важното е да не е в спец. отдели?

 

Мии пак нещо не схванах целта ти, ама ти си знаеш:mrgreen:

 

Поздрави

 

разбирам че главата ти няма нищо затова не се мъчи

 

Абе ти и 1 изречение не можеш правилно да напишеш, пък на мен ми обесняваш, че нищо нямам :D А т'ва дет се опитваш да ме обиждаш, честно да ти кажа не ме интересува. Тва е последния пост дет слагам в тая тема, защото не мисля да задръствам форума с глупости и да занимавам и другите с твойте простотий. Ако имаш да ми кажеш нещо пиши ЛС, пък може и да се видим да ми кажеш в очите кво толко имаш да ми казваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правилно..прав си..то така и става ...на мен ми се трият мненията и коментара за това е че както винаги разбираш ли сьм се изказал не както трябва..басси и причинта...а другите..по сьщата причина обаче...забележи..не им се трият мненията...((((((((((((това и чаках от...MISHI-TO....да ми каже...))))защо така...не мисля че сьм го обидил с нещо...а уж даже и му се извиних...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам само защо трябва да ни занимаваш с душевния (не)мир :mrgreen: ...

Още първия път като цъфна тука и почна да smile109 по повод на новината за смъртта на един добър човек стана ясно, че си заядлива душица (междудругото, тогава ти бе написано, че като не ти изнася нещо, може да спреш да влизаш тук ;) , никой не те насилва да посещаваш "форумчето", както сам го наричаш). Не виждам за чий х*й сега се ядеш и с Mishelle :? ? Някакво по-смислено занимание не можеш ли да си намериш или поне ако ще спамиш, прави го в www.tuning.bg, там ще намериш доста себеподобни :roll: .

 

май пак съм бил прав
Много ме "радва" факта, че живееш с представата за собствената си непогрешимост и правота...жалко, че само и единствено ти забелязваш тези качества :D

 

 

П.П. Май много хора луднахте точно преди Коледа. Един колега почна да нарича разни хора, дето не познава "майни", "боклуци". Ти пак се правиш на ощипана мома...оправете си нервите, бе хора! Тука не е форум http://www.кошчезадушевниотпадъци.com...

 

едит - Вуду, знааам, знааам. ;) Не се вълнувай толкоз и аз те обичам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е сега пак ще се извиня..горното написано ..т.е. мнението ми вмькнато в цитата е в резултат на незнание..и човешка грешка...моля да ми изтриете мнението...сбьрках...но...означава ли това че трябва да бьда разпьнат на крьст?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mitsu

 

1. Не съм ти "пич", не съм ти и "MISHI-TO" :!: Ела на някоя среща и ще разбереш какво има в предвид :!:

2. Не съм гузен и не бягам :!: Всъщност от какво ли да бягам...

3. За какво си бил прав :?:

4. Не съм получавал ЛС от тебе :!: Един от "не основните" темплейти прави проблем с изпращането на ЛС. Ако си уцелил него, ясно е защо не съм получил нищо. Сложи си AcidTech, Cobalt или просто subSilver и опитай пак...

5. Ако визираш отново последното изтрито мнение за чистачките в темата за препаратите, въобще не ме занимавай. Обяснил съм ти подробно и публично защо натиснах del-a.

6. Не избързвай с упреците, преди да си достатъчно убеден, че си прав :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май се гъбаркаш с търпението ми...

 

В съседната тема ти обясних - ако толкова те вълнуват чистачките, пусни си тема за тях и си свиркай. Какво от всичко това не схвана :?:

 

Аз нямам навика да трия мнения :!:

Случаите са прекалено малко за да се обръщаш към мен. Конкретно твои мнения съм трил... точно 1, това за чистачките :!:

Тук си има модератори, които се справят чудесно с дадените им права. Ако са ти затрили мнение/тема, убеден съм, че са го направили с основание...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mitsu,

 

Не знам какъв ти е проблема, но определено лазиш по нервите. Ако Mishelle не ти отговаряше отдавна да съм заключил темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, вие нямате ли си Шкоди, по които да човъркате бе :roll: :lol: .

 

Със здраве.

 

Не, много е студено навън!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, вие нямате ли си Шкоди, по които да човъркате бе :roll: :lol: .

 

Със здраве.

 

Не, много е студено навън!!! :lol:

 

Е ти нали се оорудва с "гараж"-слагаш едно калориферче и си свиркаш под Шкодите! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.