Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Авто козметика


SaiLor

Recommended Posts

Здравейте. Искам да питам дали някои е ползвал "Спрей за почистване на табло - Joker" С добро качество ли е или не ? Да търся ли нещо по-добро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каква кола става въпрос - нова, стара? За какъв тип табло става въпрос - грапава пластмаса, лъскава пластмаса или с кожена облицовка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е турска история..на силиконова основа е..и...таблото льсва като ледена пьрзалка(((..мен не ме кефи..кофтито е че ако сльнце пече насреща ти,таблото се отразява в предното стькло и дразни очите..иначе...льскавото табло създава илюзия за чистота...ама..ако се сетиш в казармата как се правеха сапунките..не всичко което е влажно(мокро)...а и.....е чисто..а и..лесно се лепят всякакви власинки....пьк и...на 95 % от новите коли таблата са им матирани(грапави)...а бе мата си е мат...търси продукти с наименование "MAT DASH" + антистатик..-супер..)))...ако споделяш мнението де..)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Octavia I. Спрея ми хареса защото е на силиконова основа но маи наистина е турски схте го пробвам другият път като отида в магазина ( собственика ми е познат). Иначе има и други но този ми препоръча той.

Все пак благодаря за отговорите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.