Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Случайно да знаете


terzo

Recommended Posts

Случайно да знаете собственика или телефона на собственика на една разпродаваща се фаворитка с бургаска регистрация бяла в кв Изток до ул Русала че има някой неща все още по нея който искам да взема? Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти си ми много далече както съм ти писъл а когато не съм на работа се занимавам с бебето ,а оная в изток ми е на път.Искам задния панел с допълнителните стопове който обаче на тая са бяло и червено ,защото искам да намеря и такива стопове а от теб ако не си я продал мисля да взема задната кора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.