Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Идея за ремонт на сгъваем ключ


new_skoda_fan

Recommended Posts

Здравейте,

разбира се, че съм нов във форума, но

пък съм горд , че от вчера съм собственик на Шкодичка.

Тя е 2 ръка Fabia 2003 г. SDI , много неща не знам за нея и още само чета във форума.

Най ме дразни това, че на сгъваемия ключ му е счупено металната пластина която служи за закрепване към ключодържателя.

Някой разглабял ли е такъв ключ и има ли начин да се поправи, т.е. нещо да се импровизира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно това Ви/ни затрудни за това отидох днес при един който монтира аларми, на ул. Скопие в блока.

Момчето първо ми се накара, че съм питал във форумите и чак тогава съм отишъл при него т.е. ако всички сами сме си поправяли алармите (в моя случай ключа) той щял да остане гладен....

След това на РС си стартира някаква програма ???? избра модела на колата и двигателя и се показа пълното указание, как се разглабя СГЪВАЕМИЯ ключ.

Това ми струва 5-ка.

Сега въпроса е няой чувал ли е за тази програма и дали я има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте какво намерих в Дир-а

Ако някой може да го достъпи.... щато аз съм зад FW!

 

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Naj-razlichni neshta - pyrvo e trial niakyv i iska datata da e m/u septemvri i decemvri 2002

a tuka sym s ntp i izglejda obyrkah neshto. Vse pak se instalira, no podkarwane niama vupreki che ima crack. Sega puk niamam vreme da se boria s neja - edva li e neshto po-razlichno ot ETOS, no vse pak moje da swyrshi niakakva rabota

 

Okolo 170MB

ftp://212.124.67.238/games/AUTO/Skoda ETKA 6.2 crack.zip

ftp://212.124.67.238/games/AUTO/skoda etka 6.2 64 [found via www.fileDonkey.com].iso

 

V direktoriata sum slojil i drugi shturotii koito namerih - ETOS 2002, i t.n

Shte sloja i Autodata-ta - namerih neshto i sega go download-wam,

sled dva-tri dni moje

Ne mi ostawa wreme obache da napisha koe kakvo tochno e, ta po file-namite triabva da se orientira chovek

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих най-важното: как се разглабя СГЪВАЕМИЯ ключ!

 

От страната на емблемата на Шкода в процепа се вкарва тънка отверка на не повече от 1-2 мм след това леко се натиска и двете части на СГЪВАЕМИЯ ключ се разделят.

Задната част се отваря на две половини.

В предната част остава имобилай.... а в задната остава батерията със електрониката.

 

Това е като за 5 -ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.