Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Интересни концепции за фейслифт на OCTAVIA II


siromaha

Recommended Posts

На мен ми се струват малко нереални, но все пак...

 

http://news-images.caradisiac.com/IMG/j ... hase_2.jpg

http://news-images.caradisiac.com/IMG/j ... se_2_2.jpg

http://img113.imageshack.us/img113/2873 ... ct2ox5.jpg

 

За третата съм готов да се обзаложа, че е Photoshop

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че нито един от вариантите не е по- добър от сегашния.

Снимката от третия линк е леко странна, но от всички видяни тя ми допадна най- много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено с този си вид е ПЕРФЕКТНА!!!(за линк номер 1 става дума)

 

А коя точно имаш предвид? Защото на първата снимка колата в горната част се различава от колата в долната част... или поне на мен така ми изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синята от 1вия линк със Супербовите фарове и синята от 2рия линк (отзад дето е снимана) ми изглеждат като най-вероятния фейслифт :roll: .

 

А иначе ме кефят само промените по задницата...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синята от 1вия линк със Супербовите фарове

 

Горната или долната кола на снимката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синята от 1вия линк със Супербовите фарове

 

Горната или долната кола на снимката?

 

Ми тя долната е горната, ама снимана фронтално, тъйче.... Избери си ти :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синята от 1вия линк със Супербовите фарове

 

Горната или долната кола на снимката?

 

Ми тя долната е горната, ама снимана фронтално, тъйче.... Избери си ти :mrgreen: .

 

Майче снощи сте продължили да пиете някъде и още ти е замъглен погледа :)

Долната има доста по-различни фарове... поне на мен така ми изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че третото е Фотошоп без връзка с производителя!

 

Първите два линка предницата много прилича на новия Супърб, което ме кара да мисля, че наистина ще изглежда така - спомнете си фейслифта на Фелиция и предницата подобна на Октавия :!: Мисля, че линк 1 и линк 2 по-скоро става дума за следващото поколение, но за него е много рано...

Но пък така ще споделя повече стилистични елементи от сегашните модели - новата Фабия, Румстър, бъдещия Супърб.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии,тая последната,3-тата снимка е отфратителна! :evil: Направо по-грозен дизайн не бях виждал напоследък!Дано това остане само идея за промяна.......в сегашния си вид октавията си е много добре,поне засега! :D

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз мисля че третата снимка е ужасна, прилича на една Ланчия не си спомням модела но е отвратително грозна.

Иначе наистина не е нужно отпред да пипат много а за отзад наистина промените ми допадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз мисля че третата снимка е ужасна, прилича на една Ланчия не си спомням модела но е отвратително грозна.

Иначе наистина не е нужно отпред да пипат много а за отзад наистина промените ми допадат.

 

Може би ти прилича на Lancia Phedra - http://www.autogaleria.pl/tapety/img/la ... 2_03_m.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е т'ва Октавията е ненормална кола...всяка следваща е в пъти по-добра от предишната,поне според мен :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.