Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Октавия в клуба!


Recommended Posts

Здравейте!

От няколко седмици разглеждам форума, но едва наскоро се регистрирах. От вчера съм собственик на нова Октавия Елеганс 2.0 дизел, тъмно-червен металик "бордо"..., така че имате още един член на клуба.

Първоначално дилемата беше Авенсис или Октавия, но както разбирате Октавията спечели симпатиите ми. Покарах я малко напред-назад и ми се стува, че изборът е добър.

Ще направя снимки утре или вдругиден и ще ги пусна да ги видите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май този път успях първи да се вредя за да ти честитя! :D мноооогооо безавариииини километри!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, да си я караш хиляди километри безпроблемно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :lol: Ще я видим на събора..нали :?: ;)

 

Благодаря на всички за пожеланията!

Относно внимателното каране - дано повечето шофьори да са като мен. Имам две деца, а колата ми е семейния автомобил и не си правя експерименти на пътя, въпреки че динамиката и мощността му просто те карат да ги пробваш.

 

За събора не ми стана ясно... все пак от скоро следя форума.

Кога и къде се събирате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Със здраве да си я караш! :D

Събора ще бъде на Соколския манастир над Габрово в почивните дни около Гергьовден догодина. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

От няколко седмици разглеждам форума, но едва наскоро се регистрирах. От вчера съм собственик на нова Октавия Елеганс 2.0 дизел, тъмно-червен металик "бордо"..., така че имате още един член на клуба.

Първоначално дилемата беше Авенсис или Октавия, но както разбирате Октавията спечели симпатиите ми. Покарах я малко напред-назад и ми се стува, че изборът е добър.

Ще направя снимки утре или вдругиден и ще ги пусна да ги видите!

 

 

Е го на - и тоя си я е "взел"... А аз още тренирам на сухо само на едно макетче на Октавия 2! Аман! Кога ли ще дойде и моят ред????....

 

Сега на сериозно - честито колега. Със здраве да си я караш. Да ви радва дълги години теб и семейството ти! И все приятно да те изненадва. Чакаме снимки.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от Мен.

Райфайзен този път се справиха учудващо бързо.

Много да те радва и много безаварийни километри с новата придобивка.Цвета хареса ли ти?На мен лично много ми допада.

Поздрави : И.Костов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от Мен.

Райфайзен този път се справиха учудващо бързо.

Много да те радва и много безаварийни километри с новата придобивка.Цвета хареса ли ти?На мен лично много ми допада.

Поздрави : И.Костов

 

Да! Райфайзен се справиха бързо защото имам "връзки" в русенския клон. Някъде за около седмица уредих далаверата.

 

А цвета направо е убиец! Който и до го види - ахва.

Благодаря и на Еура Тек за съдействието =D> !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега.Със здраве да си я караш колата мноооогоооо безаварийни километри!

Още един член от русенската бригада(ако не се лъжа)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, 140 кончета сигурно се усещат доста добре! В сервиз само за масло и ремъци да влиза!

 

smile188 Bobi, твоята е най-маниашката, ама като искаш да я правиш най-бързия камион на пътя май доста ще ти полазят по нервите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ме прощава момчето

 

smile188 на

 

 

smile188 - а

 

........ ама като искаш да я правиш най-бързия камион на пътя

 

Днес се сетихме с жената една идея (и ще я реализирам наистина)

Ще си купя табелка с надпис 1.2 HTP и ще я лепна под OCTAVIA - тя и без това е без обозначение на двигателя.

 

Така ще е по-кеф като "дръпна ушите" на някой рацер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile187 Честито, безаварийно и със здраве!

Пусни снимки, споделяй впечатления.

Резултат 4:0, защото и аз, като стар тойотаджия, се колебаех за avensis и съм много доволен, че избрах Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая да се доредя на компютъра smile152 ...

Ама и докато разбера как се качват снимки... нали съм малко индиянец във форумите :oops:

И така може да видите снимка на возилото на http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202191

Направих едва няколко снимки ама не са много хубави, та реших че тази най-става.

Обещавам като изляза в отпуска да направя снимки като хората и да ги пусна. Само да дойде заветния Петък smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега.Със здраве да си я караш.Цвета е уникален.

П.П Боби хубавите работи стават по бавно-стискай зъби и още малко търпение,а после smile152 и smile159 .Може точно за нова год. да те изненадат :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,

дано нямаш никакви грижи с колата, дано само да си я караш, миеш, караш, миеш...

Страхотех цвят си избрал, един от най - подходящите според мен за тази кола и въпреки това, доста рядко срещан!

И наиши от къде си ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,

дано нямаш никакви грижи с колата, дано само да си я караш, миеш, караш, миеш...

Страхотех цвят си избрал, един от най - подходящите според мен за тази кола и въпреки това, доста рядко срещан!

И наиши от къде си ;)

 

Благодаря на RSK за пожеланията!

Русенец съм, но от 4 години съм в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ей, човече, много хубав цвят :smt017 И колата е добра, и снимката - да си нямате проблеми, да се возите дълго без ремонти и да не ходите често до бензиностанция smile101

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.