Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Безумие


FAV135

Recommended Posts

http://novini.dir.bg/2007/12/15/news2453196.html

 

Колеги,

Докога нискообразовани идиоти ще ни застрашават по пътищата, кой им дава книжки на тия бе мамка им. Оня ден един рейсаджия ми нахълта в платното.. и като спрях да му кажа да внимава отиде да търси неква щанга да ми налита на бой.. НЕзнам пиян ли беше неизтрезнял ли.. Редовно гледам автобуси и бетоновози в крайна лява лента.. Днес видях там и багер /да - багер!!/ от тези дето вдигат до 45км/ч. бързоходните ???

 

Днес некви багеристи бутнали стена в София и смазали 3 коли... и се хилят на камерата..

 

Докога ще е това наемане за строежите на всевъзможни незавършили 4-ти клас "работници" с цел максимална печалба? какво чакаме още да стане? няма ли кой да контролира поне малко от малко.

Бахти дАржавата .ибана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Положението е от Зле към Влошаване! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става само с образование - трябва и акъл... а и някакъв опит зад волана. Вчера сутрин зад мен се разигра следната случка, напомняща малко американски екшън:

По Симеоновско шосе след светофара на Семинарията - валеше силен сняг и се бяха образували "коловози". Та карам си аз кротко след предната кола, а един баварец 3-ка отзад тръгва да изпреварва. Та познайте какво се случи като стъпи със задното предаване (предполагам обуто с нек'ви широки "спортни" галоши) на ивицата сняг между коловозите - следва завъртане на 360 градуса в насрещното - добре че нямаше коли там. А аз дори забравих да гледам напред и не откъсвам очи като хипнотизиран в огледалото :o. И бях възнаграден - екшъна продължи - тоя хахо след "пируета" веднага реши да се върне в своето платно, без да изчака отзад другите коли - как успяха да го избегнат още се чудя :roll:. Ако бях религиозен сигурно вместо на работа първо щях да се отбия в църквата да запаля една свещ, че не съм се случил в този момент в насрещното или зад въпросния "екшън герой" :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм много притеснен от идиотите по пътя. Всевъзможни "умници" си купуват книжките, купуват си един Форт Транзит 1990 година и започват да извозват хора по строежите във Варна. От такива шофьори това лято се нагледах на трупове по пътя. Е няма ли кой да им каже, че е забранено да отнемаш предимството на насрещно движещите се автомобили. Нямате си на идея за какви рисковани изпреварвания става въпрос. Шофьора разбирасе се хили на волана с гадната си ехидна усмивчица а "строителните инженери" които го съпровождат са вече пияни. Нямам думи просто. Къде са в този случай КАТ?

Имал съм взимане даване с такива шофьори. Когато ги помоля да си напишат трите имена, датата и ЕГН-то на договора събственоръчно става еднааааааа... Започват да се диктуват букви, пишат се числа, репетира се предварително. Айде кажете ми как този човек си е взел теоретичния изпит и как точно е прочел правилника? Някой мазен дебелак му е продал книжката за определена сума, за което се тупа по гърдите и си мисли, че е спечелил света.

Абе държавата ни е една кочина, пълна с прасета.

Извинявам се за негативния пост, но това е истината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам че не само в тази тема, а и в много друго доста хора се изказват негативно против държавата с постове от рода на: тъп народ слаба държава, няма да се оправим и в кочина ще живеем, няма закони всеки краде, депутатите са за разтрел и тн... сещата се за какво говоря всички негативни мнения против народа, държавата и управниците. Въпроса ми е защо като не ви харесва тука не си изнесете зад граница ??? Не приемайте поста ми като заяждане с някой от тази тема ама се замислете над моя въпрос и се замислете над хубавата примерно Германия с перфектните пътища, добрите заплати и тн.

На мен ми е писнало да чувам/чета навсякаде колко сме били зле и всеки да се оплаква

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам че не само в тази тема, а и в много друго доста хора се изказват негативно против държавата с постове от рода на: тъп народ слаба държава, няма да се оправим и в кочина ще живеем, няма закони всеки краде, депутатите са за разтрел и тн... сещата се за какво говоря всички негативни мнения против народа, държавата и управниците. Въпроса ми е защо като не ви харесва тука не си изнесете зад граница ???

 

 

Защо ние да се изнасяме зад граница? Докога ние??? Решението е просто. ;) Разстрелваме депутатите, обесваме публично Доган и чакаме следващите да се издънят. Аз съм много навит за масово изтребване на досегашните депутати, турци , цигани и силови групировки . Ако това стане, едва тогава ще има някакъв проблясък в тази държава . :mrgreen: corropt Виновни сме си самите ние,че сме путки заспали. ВЕЧЕ 18 ГОДИНИ!!!

 

 

По повод неграмотните шофьори искам да кажа че те нямат вина затова че са на пътя. Вината е на тези които дават книжките на психичноболни и неуравновесени хора ,и на последно място слабата подготовка. Неможе куцо,кьораво и съкато на 20-тия ден да има свидетелство за правоуправление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като станат по 800 лева (3-4 заплати за по-малките градове и села) ще видите какво ще стане. Масово по села и паланки ще се кара без книжка. Всяко напускане на София, Пловдив, Варна и т.н. и ходене (или минаване) покрай Горно Нанадолнище ще е като минаване през минирана зона - 15-20 годишни с 40 годишната Лада на тате (или дядо) и без книжка. Ти си караш и отнякъде изскача и зеееееееееемиии, ако имаш късмет да оживееш изобщо получаваш инфаркт по-късно като си видиш колата. Касапница ще настане! Не, че книжката гарантира умения, но все пак имаш някаква идея за какво са тия педали, тая ръчка и тва колело пред теб. Пък пътните знаци вече са допълнителна екстра само за отличници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по повода с книжките ... една приятелка кара една кола, защото шофьора беше пил. Има книжка! Още преди да се качи в колата каза, че неможе да прави завои. Тогава не и повярвах, но вече и вярвам...

:?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се сменят още едно-две поколения след нас... нашите внуци може би ще имат по-европейски манталитет... може би?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязвам че не само в тази тема, а и в много друго доста хора се изказват негативно против държавата с постове от рода на: тъп народ слаба държава, няма да се оправим и в кочина ще живеем, няма закони всеки краде, депутатите са за разтрел и тн... сещата се за какво говоря всички негативни мнения против народа, държавата и управниците. Въпроса ми е защо като не ви харесва тука не си изнесете зад граница ??? Не приемайте поста ми като заяждане с някой от тази тема ама се замислете над моя въпрос и се замислете над хубавата примерно Германия с перфектните пътища, добрите заплати и тн.

На мен ми е писнало да чувам/чета навсякаде колко сме били зле и всеки да се оплаква

 

Единственото което ме спира да се изнеса е някакво странно чувство за принадлежност към страната, убеден съм че всеки роден тук има поне един промил от него, а не е обърнал всичко във валута.

Освен това - откъде накъде аз да се махна - аз ли съм виновен за това състояние - виновните да се махнат..

Аз не се оплаквам - просто поставям въпроса - дали не може нещо да се направи да се подобрят нещата

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може, ама трябва да се променя манталитет граден с десетилетия, което никак не е лесно. Не е достатъчно само да псуваме управниците, а да се замислим ако сме на тяхно място как бихме действали, след като всички около нас са мошеници и ако не играеш по свирката им просто изгаряш - дали бихме тръгнали да се борим с вятърните мелници? Нещата трябва да се променят отдолу нагоре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smirn0ff - ляв или десен, защото то май единия им е доста по труден.

беше учудващо че е десен :) за ляв въпрос и да не става :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.