Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

някой знае ли цените на тези части


dekata

Recommended Posts

Да се уплача-ударих шкодилака :cry: Снощи се завъртях и се хакнах в мантинелата.Заради едно тъпо куче :evil: За щастие щетите са само материални и всички сме живи и здрави.Помлях фара и предният калник,капака е леко изкривен,предната решетка и решетката на хологена са на парчета.Спукан е и задният фар.Та някой ако знае приблизителните цени да пиши.Да се подготвям психически и финансово.Извинявам се ако е писано или темата не е на място.Колата е от аватара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам много колега. :( Искрено ти съчувствам. И аз лятото налетях на такова в в 2 часа през нощта на тъмен междуградски път, при все, че карах със 60-70 км/ч. Обаче успях да запазя самообладание и не си позволих резки маневри, с които да направя по-голяма беля. Резултата е леко обелена боя на броянта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да ти помогна само за фара, по-точно наскоро се интересувах от цената на стъклото за него, че моето се спука. В магазина ново е 28 лв., но първо питай колегата Favorit1.3LX от Русе, той продава частите с добра отсъпка за съфорумци ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се уплача-ударих шкодилака :cry: Снощи се завъртях и се хакнах в мантинелата.Заради едно тъпо куче :evil: За щастие щетите са само материални и всички сме живи и здрави.Помлях фара и предният калник,капака е леко изкривен,предната решетка и решетката на хологена са на парчета.Спукан е и задният фар.Та някой ако знае приблизителните цени да пиши.Да се подготвям психически и финансово.Извинявам се ако е писано или темата не е на място.Колата е от аватара.[/quot

 

колега твоят проблем можеш да го разрешиш лесно и на добра цена,

 

трябва да отидеш срещу военна болница пловдив има магазин за шкода или на асеновградско шосе на гърба на мебелна къща успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се уплача-ударих шкодилака :cry: Снощи се завъртях и се хакнах в мантинелата.Заради едно тъпо куче :evil: За щастие щетите са само материални и всички сме живи и здрави.Помлях фара и предният калник,капака е леко изкривен,предната решетка и решетката на хологена са на парчета.Спукан е и задният фар.Та някой ако знае приблизителните цени да пиши.Да се подготвям психически и финансово.Извинявам се ако е писано или темата не е на място.Колата е от аватара.[/quot

 

колега твоят проблем можеш да го разрешиш лесно и на добра цена,

 

трябва да отидеш срещу военна болница пловдив има магазин за шкода или на асеновградско шосе на гърба на мебелна къща успех

....срещу военна болница по-добре да не ходиш, виж -"черен списък"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купувал съм някои части от тях нямам оплаквания, ползвал съм и сервиза работеше голямия николаи също без оплаквания навсякаде има доволни и не доволни хора не може да се угоди на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той колегата не е казал, че търси сервиз - нали?

Пита за ориентировъчни цени на частите. После той ще се разшета да си намери по-евтино... а за работата - смяна на фар ??? - за това сервиз трябва ли? ?? Да не сме като в оная реклама с МИГАЧА !

 

МОйте впечатления са - стъкло за Фаворит - 12лв. - учудвам се че за Фела е 28, ама.... какаво да правиш - "нова кола" ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за цената на стъклото съм проверил само магазина на Симеоновско шосе - може другаде да са по-евтини. Aз лично го получих подарък, за което сърдечно благодаря на колегата Bozzi :)

За смяната на фара поне при Фелата не е съвсем просто - трябва да се свали преди това предната маска, за да се получи достъп до долните крепежни винтчета на фара, което пък изисква сваляне първо на мигача (фина работа с риск от счупване на пластмасовия му плъзгач), за да се развие рапидката държаща маската отстрани. Има също и 2 много завряни гайки, крепящи маската от вътрешната страна до радиатора, където може да се бръкне само с гедоре с гъвкав удължител.

Всички тези операции успях да ги направя след консултация с колегата Redline_ и с помоща на предоставния гореспоменат инструмент от Pumpkin, за което използвам случая да благодаря и на 2-мата :smt017

 

п.п. гореописаното се отнася за сваляне на стария модел маска, при фейслифта може и да има промени, за които не знам :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат със снабдяването , но доколкото знам Бай Мето от Сточна гара е към фирма чийто складове са в Казанлък т.е. цените в склада ще са доста по - ниски отколкото на пъпа на София тъй , че не прави скрининг ми бегай бързо по комшийски до Казанлък ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ако те инетересува нещо конкретно ми пиши на лични. Фар нов мога да ти дам на 61 лева а калник на 36. Стоп-а отзад сигурно подлежи на ремонт нали :) И дано повече да нямаш такива преживявания...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това цени за нови ли са или втора ръка.Фара какъв е,че тук ми предлагът някакви тайландски.Старият,лека му пръст,беше Хела и ми се щеше да сложа пак такъв.Стопа целият ли се сменя или може и само стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това цени за нови ли са или втора ръка.Фара какъв е,че тук ми предлагът някакви тайландски.Старият,лека му пръст,беше Хела и ми се щеше да сложа пак такъв.Стопа целият ли се сменя или може и само стъклото.

 

Нови естествено :) Фара не е оригинален, оригинален Хела също имаме но там вече цените отиват към 140 лева по спомен. Калника е чешки и съм продавал в форума, доволни бяха момчетата. Стопа се сменя целия или се "прави". Цял стоп също имам 63лева цена за теб.

п.с. Моята Фела е с 2 такива "неоригинални" фарове които ти предлагам. Нямам проблемчета с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на теб и на другите отзовали се колеги.Имам още някои неща да доуточня и при нужда ще ти пиша на лични.Как ще стане доставката ако реша да взема нещо,по куриер ли и имаш ли представа колко ще ми струва самата доставка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.