Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предпазители за калници, фабия


Recommended Posts

Здравейте,

След последното ходене до застрахователите, започнах сериозно да се замислям какво да направя за да запазя боята на фабията. Вече имам ожулени два задни калника, задната броня и единия праг :oops: :( .

 

Това за което се замислям е, да монтирам пластмасов кит, като на октвия скаут.

 

Проблемът ми е, че не знам как се казва, и как да го търся. "Body kit", "Off road kit", "Scout kit"? Ако някой може да помогне със названието или линк/информация за някой магазин, ще съм безкрайно благодарен.

 

Това което намерих:

http://www.automart.cz/index.php?podokno=detail.php&row_id=44711

Обаче няма за бронята, пък и искам да видя други оферти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малии, ама тва стои много грозно, освен ако не се боядиса в цвета на купето де... сори за офф-а ама не се сдържах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в супер, ако може да се намери с поръчка от чужбина или все тая - участвам и аз с такъв комплект. Даже наскоро си мислех да си взема черни матови брони, като 'базовите' фабии и да им накича халогените отдолу ... харесва ми "скаут/кроскънтри/олроуд" вида :)

А и цената от около 140лв ми се вижда доста добра! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

След последното ходене до застрахователите, започнах сериозно да се замислям какво да направя за да запазя боята на фабията. Вече имам ожулени два задни калника, задната броня и единия праг :oops: :( .

 

Това за което се замислям е, да монтирам пластмасов кит, като на октвия скаут.

 

Проблемът ми е, че не знам как се казва, и как да го търся. "Body kit", "Off road kit", "Scout kit"? Ако някой може да помогне със названието или линк/информация за някой магазин, ще съм безкрайно благодарен.

 

Това което намерих:

http://www.automart.cz/index.php?podokno=detail.php&row_id=44711

Обаче няма за бронята, пък и искам да видя други оферти.

 

не стой като раздуфка/само покрива/. има още един модел само по веждите/около 100лв/ на снимка бива ама на живо е кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах на човека, но нищо не отговори. Другият вариант е като на Боби доктора - лайсни от милотек. По-малки са но изглеждат доста добре. Няма обаче за фабия, та за сега си оставаме само с вниманието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези пластмасови дъги се наричат вежди а пак пластмасата на прага ..праг ;) Има ги в този сайт http://www.skoda-tuning.cz/?goto=katalog&kat=4 даже са с намаление.Ако отидеш в някой магазин за Шкода, би трябвало да имат каталози и да можеш да си ги поръчаш.Аз така тук във Варна поръчах пластмасови вежди за фарове (Octavia 00') и хората бяха много коректни.

 

Успех! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.