Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Музикални новини


Владо©

Recommended Posts

* Албумът "Daughtry" на едноименната група на Крис Доутри (Chris Daughtry) е най-продаваният диск в САЩ за 2007 г., според списание Billboard. Последната тава на участника в American Idol, Доутри, успя да продаде 3.2 милиона копия. В класацията за най-продавани албуми следва сенегалският рапър Ейкън (Akon) с 2.7 милиона бройки от диска си "Konvicted". На трето място е Фърги (Fergie) с албума си "The Dutchess", четвъртата позиция е за саундтрака на шоуто на Disney "Hannah Montana". Челната петица се оформя от победителката от American Idol, Кери Ундърууд (Carrie Underwood), с албума й "Some Hearts".

 

*Световната обиколка по случай обединяването на The Police бе определено от медията за най-печелившото турне за годината. Турнето по случай обединяването на The Police донесе на групата 212 милиона долара от продажба на билети за концерти до 13 ноември 2007 г. Втората позиция за най-доходоносна обиколка е за турнето "Turn It on Again" на Genesis, което донесе 129 милиона долара за 46 концерта. На трето място е "FutureSex LoveShow" на Джъстин Тимбърлейк (Justin Timberlake).

 

*Традиционният хардкор-пънк фестивал Hardcore X-Mass 2007 ще се проведе на 28 декември в столичния клуб Black Box. Събитието се организира от Re-Act. В 8-часовия маратон ще вземат участие 14 от най-добрите родни групи от хардкор сцената. Ще се изявят бандите Last Hope, Death Squad, Envy, Brothers In Blood, Another Day, C4, Melekh, Missing The Point, Delete, Резервен План, Rise Up, Catalyst, Toxis Hate Alive Inside. Цената на билетите за хардкор фестивала е 15 лв.

 

*Една от най-популярните в света поп певици Кайли Миноуг (Kylie Minogue) пристига за концерт в България на 18 май 2008 г. Концертът на австралийката ще се състои на столичния стадион Локомотив. Билетите за събитието ще се продават от 14 декември в мрежата на "Тикетпро" на цени от 40 и 50 лв. В първите няколко дни ще бъде пуснато и ограничено количество билети на цени от 30 и 35 лв., обявиха организаторите. Визитата на Кайли ще е придружена и с много изненади за българските фенове на певицата. Първият, закупил билет за концерта, ще има уникалния шанс да се срещне очи в очи с изпълнителката броени часове преди излизането й на сцената на стадион Локомотив. Следващите десет човека ще получат оригинален компактдиск с най-новия албум на Кайли "Х".

 

*Легендарният китарист Крис Риа (Chris Rea) пристига за първия си концерт в България с цяло съзвездие от блус музиканти. Събитието ще премине под надслов "The Return of the Fabulous Hofner Bluenotes" и ще се състои на 5 март в зала 1 на НДК. Заедно с музиканта от Мидълзбро на сцената ще излязат още Робърт Ауай (Robert Ahwai) - китара, Нийл Дринкуотър (Nail Drinkwater) - клавири, Колин Ходкинсън (Colin Hodkinson) – бас и Мартин Дичмън (Martin Ditcham) – ударни. Крис Риа ще представи компилация от блус инструментали и най-новите си песни. "Това е музиката, която винаги съм искал да правя – с чист, истински, акустичен звук", казва Риа и допълва още за музикантите си – "това са хора, на които цял живот съм се възхищавал и за мен е повече от удоволствие да свиря с тях". Специални и запомнящи се ефекти в шоуто не се очакват. Звездата от края на 80-те и началото на 90-те и този път ще остане верен на себе си, като заложи на забележителния си глас и неповторимо, индивидуално присъствие на сцената. Някои от песните си, Крис Риа ще изпълни в духа на 60-те, с което иска да напомни на публиката за своя идол BB King. Билетите за концерта на Крис Риа са на цени от 35 до 120 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, ти май само skoda-форума ползваш, а? Виж и тези, най - вече първия, там има не само за музика:

http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=12

http://forum.muzikant.org/

http://www.bg-fen.com/

http://www.mafia-bg.org/forum/viewforum ... 6f0dd95d95

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска, пропускам дребното ти заяждане покрай очите и ушите си! Аз просто информирам колегите, които имат повече интереси от "темата за акумулатора, къде има клеми за еди - какво си, какъв антифриз, какви гуми..." за това къде какви музикални събития ще се случат или вече са се случили. Никой не те заставя да ми четеш постовете, а фактът кои и колко форуми ползвам, не влиза в кръга на нещата, които те интересуват! ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айдеее, заформи се нова модераторска междуособица :mrgreen: не виждам нищо лошо в темата на Владо, макар че доста пъти сме пускали вече такива линкове с програмата на концертите, а си мисля, че който се интересува ще си намери и сам инфото. Едно напомняне обаче никога не е излишно, щото и аз така съм пропускал яки концерти, например този на Фиш и после ми е било много терсене :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами - междуособица! Уважавам всички колеги тук - включително и Роската и не бих си позволил да се държа невъзпитано или да се карам с някого! Просто си отстоявам вижданията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, не е заяждане или поне не ми се ще да изглежда като такова... и митака е прав, че така се изпускат разни важни събития, обаче ми е тъпо, че място за "ненужни" снимки в галерията няма, обаче теми, които вълнуват по - малко потребители, има в излишък.

инъче нищо лично, всеки си има и други интереси, освен шкодите, идеята ми беше, че си има място за всичко. и аз се опитвам да не показвам негативни отношения, но не ми се получава всеки път... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роска smile159 !

А по повод мястото - сам знаеш колко "тежи" една снимка и колко един пост от десетина реда - просто са несравними - пък даже и постът да съдържа адски мъдри мисли :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile159 !

така е бе Владо, ама ми се иска предимно за шкода да чета тук. това обаче не значи, че ако ти имаш друго мнение по въпроса, няма да си играем повече заедно...

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се ходи на Chris Rea smile152 smile152 smile152

 

определено:smt017 , но чух и за някакви билети по 20, дано не са свършили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.