Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Табло от felicia на favorit?


skoda_ss1

Recommended Posts

Става!!! И аз се бях засилил да слагам, но продадох катастрофиралата фелиция и проекта отпадна. :mrgreen: Таблото става,но инсталацията ще ти е проблемна ако не си на "ТИ" със жиците ;) Бях пуснал и тема .Ако искаш се разрови и виж какво са писали колегите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok

ма сега сериозно

а волана имали начин да се преправи?

има начин - с флекс се реже горната и долната дъга и имаш преправен волан :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok

ма сега сериозно

а волана имали начин да се преправи?

има начин - с флекс се реже горната и долната дъга и имаш преправен волан :mrgreen:

 

:lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok

ма сега сериозно

а волана имали начин да се преправи?

 

еми сериозно - някой беше пуснал снимка във форума на 120-ка с табло от Фела, но как се присажда не беше описано. Поразрови се за тая снимка поне да прецениш дали си струва усилията. Според мен стои като на свинче звънче, както всъщност би стояло и на Фаворита (лично мнение) - заоблените линии на таблото не се връзват с "изсечения" дизайн на тези по-стари модели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.