Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за демонтаж на Skoda Symphony


Pesho

Recommended Posts

Колеги ако някой е демонтирал такъв радиокасетофон от Октавия 1, нека да каже с какво го е направил защото с колегата Skoda_Estelle доста се затруднихме и без успех. Трябват някакви специални планки. Има ли някой идея ... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм zloQQ( Венци )да маха своя, той е с Октавия 1 L&K, но как точно става - не знам. Ако го откриете на лични, че нали е зад Голямата локва...........

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги вижте от нета с какви скобички се вади радиото. Всички съвременни радиа се законтрят в шейната, която предварително е обездвижена към купето и се налагат едни приспособления, които трябва да вървят с колата щом е оригинално. На всеки нов плеър в кутията има комплект такива за ваденето му. На мен в момента ми се мотаят две г-образни от JVC, с които си вадя Clarion-а. Обещо взето има два варианта къде да запъва отстрани - 1ви вариант: по средата да има пружинираща ламаринка, 2ри варинат пак отстрани, но в в долния и горния край по един пин като при Blaupunkt. Общо взето ако намирте снимка на някое такова отстрани пак ще се усетите как да се извади. Ако с нещо ще помогнат мойте щипчици свиркайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря Ви, но в крайна сметка с малко помощ от един приятел излязох по голям инат от радиото и го свалих. Елементарно е но трябва да имаш необходимите инструменти и инфо. smile167

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.