Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изпотяване на стъклата.


cecipi4a

Recommended Posts

Вече се обедих че съм си решил проблема с испотяването.Причината е била в липсващата тапа от дясната страна.След намесата с туба силикон няма вече влага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък внимавам щорите на въздуховодите да ги оставям винаги затворени като паркирам колата, възможно е и от там да прониква влага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Точно за 5лв, някъв тъп препарат от Метро свърши работа. В упътването пишеше да се напръска и да се изчака час-два, ама си казах"...манйата му, няма да го чакам..." Та си карах с бая замацан джам до вкъщи. На другия ден до днес-никви ядове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам skoda 1.6MPI и имам същия проблем ,но един ден си оставих прозорците леко отворени и от тогава спряха да ми се потят стъклата та даже и да замръзват за сега мисля ,че коденза който се получава е от разликите в температурните разлики между вътршна и външна температура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.