Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

защо ми се трият мненията


mitsu

Recommended Posts

2.8. Не се препоръчва обсъждането на администрирането на форума. някой член на клуба има забележки към него, следва да използва опцията за лично съобщение до администраторите или модераторите на форума

 

Със здраве :mrgreen:

smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволих си да отключа темата за да дам отговор на зададения въпрос.

 

mitsu, изтрил съм ти 2 мнения. Реално постът ти би трябвало да е един, но не си използвал бутона Edit, та за това са станали 2 мнения.

Причината за изтриването им:

Колегата Izov е пуснал тема за 3 препарата на Sonax, с въпрос конкретно за един от тях.

Ти, в тази тема, си пуснал въпрос "споделете мнение за система за подгряване на чистачки, с цена еди каква си. Удачна ли е". Цитирам те по памет.

А сега ми кажи - какво общо имат въпросните препарати на Sonax с такава система :?:

Ако все още не си се сетил, защо ти няма мненията в тази тема, ще ти помогна и с това - ако имаш въпрос/мнение/коментар, които не са свързани с никоя налична тема, отвори си нова такава и сподели в нея. Но недей да разводняваш темата на колега с пост, който няма нищо общо с нея :!:

 

Странното е, че не си се усетил сам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.