Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен проблем - Фабия 1.2


falcon

Recommended Posts

Здравейте,

Имам следния проблем - случва се следното:

Стоя си на светофар с пуснати светлини и парно - колата си бачка и всичко е ОК.В следващия момент се включва звуковата сигнализация - показва ми че имам проблем с ABS и спирачките.Забелязах и странно премигване на дисплея - като че не успява да се захранва добре (в единия от тези случаи даже ми нулира часовника), като подам газ премигването се нормализира(изчезва).Отпусна ли газта отново се връща.Все следващия момент отново звукова сигнализация и светлинна на дисплея??!

Странното е, че след като я оставя да кажем два три дни без да я карам проблемът изчезва( т.е не е акумулатор според мен)...и се появява отново след време.Този номер ми го прави когато чакам дълго време на светофар с пуснати светлини.

...супер тъпотия...колата е още в гаранция...представям си каква веселба ще пада после :(

Молбата ми е ако някои е имал подобен проблем да сподели ценен опит :)

Благодаря предварително! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би алтернатора да не зарежда добре... Или пък да има някъде прекъсване по ел. инсталацията... Най-добре се разходи до ЕТ за диагностика, но гледай като си там да направи проблем иначе няма да ти обърнат грам внимание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.