Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов член на клуба с Oktavia Scout


petio

Recommended Posts

Здравейте Шкода Маняци! Имате ново попълнение в редиците на клуба от мен и Скаута :)). Искам да ви поздравя за форума и пожелая милиони безаварийни километри. Ако има други притежатели на моя модел нека се индикират да обменим впечатления. Поканата за "обмяна" на впечатления важи и за всички останали разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после някой притежател на такова возило да се присъедини към редиците ни :mrgreen: ! Добре дошъл и да ти се връщат двойно всички добри пожелания!

 

П.П. В неделя има среща на форума (виж в раздел "Срещи"), ще се радваме да дойдеш :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотия! Предишната беше Е46 2.0 136к.с и бях леко скептичен, но скептицизма изчезна още от момента на излизане от Еура тек. Има много добра тяга и се държи добре на пътя и при по-висока скорост. Взех я преди около месец и половина и понатрупах впечатления и 5000км :). Пробвах я и на сняг и съм изумен от проходимостта и. Малко твърдо вози в сравнение с БМВ-то, но пък е доста по "лесна" за каране. Най-якото е като се паркирам на високото в снега редом с Х3,5 и други джипки и всички smile020 . Хората много и се кефят защото не са виждали такава Шкода :). Разбира се умирам от кеф :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! smile027

С прекрасна колица си се сдобил! С кеф да си я караш, проблеми да нямаш и да не спира да те изумява! ;)

 

Какъв цвят е? Пусни някоя снимчица ако имаш. И да - бензина или дизела взе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, много безаварийни километри :)

 

Това може би е модела, който най-много ми допада от съвременните Шкоди :D

Пусни някакви снимки, пък и може да наминеш на някоя среща да и се порадваме.

Досега нямаше никой със скаут в клуба ... или поне никой не си е признал :)

Двигателя предполагам е 2.0 TDi-PD 140кс ... май няма други :roll:

 

BTW - имаш ли идея, има ли разлики по окачването в сравнение с Октавия2 4х4 ... скаута е 1 см по-висок, но дали има и нещо друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile187 Айдее, и Скаут вече има във форума. Честито колега, да се радваш на звяра и наистина пусни снимки да го видим! Между другото за пореден път чувам отзиви, че Скаута се държи много стабилно на пътя независимо от скоростта. Явно наистина е супер колата.

 

smile188 Преди няколко дни и моята Октавия я направих малко Скаут по пиринския балкан :D:D:D Доста добре се справи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито, жив и здрав и много безаварийни км.

 

Ще се радвам да дойдеш на някоя сбирка, да си поговорим по-обстойно за Скаута. Ще ми се да чуя отзиви от някой безпристрастен ползвател на такава машина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега. Дълги и безаварийни км. със този красив автомобил. Къде можем да те засечем, за да я зърнем. Чакаме снимки! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявам към честитките на колегите.

Много безаварийни километри да те радва новата придобивка.Със здраве да си я караш.Найстина отличен избор!Скаута кърти мивки!:)

Поздрави! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За много години колеги!!! Малко се позагубих, но по празниците наобиколих родните баири де що имаше :). До тук няма закъсвация хехе. Благодаря за чудесните пожелания. Да ви се връща стократно.

Колата е дизеловия модел и силвър цвят със затъмнени задни стъкла. Засега колата се държи страхотно. Нямам оплаквания, а само нови положителни впечатления. Не бях я палил досега на толкова студено, защото в София съм в подземен гараж и е супер, но в планината на -20 градуса се справи чудесно. Малко бях изненадан от силното тракане, но дизел при тия температури си трака яко :). Прави ми впечатление, че много трудно дига градусите. Направо си е мъка. А ако спускаш след запалване нямаш шанс за размразяване на прозорците. Чудя се автономния отоплител дали може да се монтира допълнително. В БМВ-то имах печица 5кВ и ми беше екстра, за 5 мин и вътре е баня. Но като няма сега пък....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, petio, Честита кола, да се включа и аз! 4х4 е супер, страхотно се справя с нашите условия на "почистени пътища".

 

Вярно е, че загрява адски бавно! Всичките нови дизели са така! :mrgreen:

 

Но печката може да се сложи допълнително - мой познат има обикновена 4х4 1.9 и си е монтирал - много доволен. Но мисля, че не е от Еуратек, ами отделно. Ако те интересуват подробности - ще го питам ;)

 

Да си я караш с кеф, колата е и хубава, и страхотна! Пък да дойдеш на сбирка, да те снима щатния репортер и да те вкара в снимковия архив на форума :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък да дойдеш на сбирка, да те снима щатния репортер и да те вкара в снимковия архив на форума :mrgreen:

 

Мдааа, тия камъни по чия глава ли са? :mrgreen: Честито ти високопроходна машина, колега, нека хубавите ти моменти и прекрасни впечатления с нея никога да не свършват. Надявам се да заобичаш дизела, така, както си обичал и бензина, а за тракането - то е само отвън и на празен ход, в купето е прекрасна музика, която не може да те остави безучастен или безразличен.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.Много баири да преодолееш с нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко твърдо вози в сравнение с БМВ-то, но пък е доста по "лесна" за каране.

 

По-твърдо значи по-стабилно!

Със здраве да си я караш и много да и се кефиш. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.