Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

светлини на номера


nikip

Recommended Posts

Кажи кой модел е Фаворита, ако е от първите ( до '89 ) с клеми на 5тата врата и на пластмасата, може в тях да е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя дарак се бе прекъснало едно кабелче от снопа , тъй че никой не е застрахован просто причината е различна , а ефекта е един :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се беше прекъснал кабела в гумения маншон между купето и 5врата.Кабела вероятно тръгва от габарита през задна лява колонка в тавана и оттам в 5врата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря то до вратата не стига напрежение изглежда не знам нататък къде да търся от къде ли тръгва тоя кабел ...

Свали си книжка от раздел "Литература", ако нямаш или не си си свалил още. Иначе по въпроса предполагам, че е от включвателя за фаровете. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че неможе да е от ключа,защото ако е от него няма да има никакви габарити.А на него не му светят(полицеиските светлини)така да се каже. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че неможе да е от ключа,защото ако е от него няма да има никакви габарити.А на него не му светят(полицеиските светлини)така да се каже. :lol:

Не знам каква му е конструкцията на този ключ, но на Октавията левите и десните габарити са на отделни клонове. Също така мисля и светлината на номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.