Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Предстои фейслифт на Skoda Octavia


VALDO

Recommended Posts

Май си в грешка. за Голфа, Бората и тн не знам, но дизеловата Октавия РС си е помпа дюза. Първия комън рейл в Шкода ще е на новия Супърб.

 

http://ws.skoda-auto.com/download/eng/c ... G_0606.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май си в грешка...

 

Твърде е възможно да си прав! :D Моите източници са от други марки в групата. Може още да не е факт Комон-рейла при Шкода.

 

Edit: Сега като се поразрових и видях, че Ауди и Шкода си пише че са ПД двигатели все още. Новото А4 е с КР двигатели. В Сеат доста хора ми казаха, че 170 коня дизела в новата Алтеа Фрийтрак е комон-рейл. Или не знаят за какво става дума, или там вече са го пуснали в обръщение.

 

Тъй че, изллъгах най-долно два поста по-нагоре! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Бора си мисля че няма к.райл.

Дизелите монтирани на този модел на VW са като при шкодите. Даже от 2003 слагат само ПД мотори който са 100-131 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Бора си мисля че няма к.райл.

Дизелите монтирани на този модел на VW са като при шкодите. Даже от 2003 слагат само ПД мотори който са 100-131 коня

 

Имах впредвид Джета, скузи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото ми е известно първият common rail двигател на VAG е на 3.0TDI и се монтира поне от година. Моля поразровете из нета. Чичко Google казва доста неща.

 

Що се отнася до 2.0TDI - май съвсем от скоро има common rail и там, но не и на Шкода. Доколкото знам на Шкода ВСИЧКИ TDI са PD.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото ми е известно първият common rail двигател на VAG е на 3.0TDI и се монтира поне от година. Моля поразровете из нета. Чичко Google казва доста неща.

 

Що се отнася до 2.0TDI - май съвсем от скоро има common rail и там, но не и на Шкода. Доколкото знам на Шкода ВСИЧКИ TDI са PD.

 

Поздрави

точно така,мисля че и по-големите дизели са КР ,незнам да има по-голям от четирицилиндров мотор с PD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че разговорът се е отнесъл в друга посока... но все пак... според мен фейс-лифт-а не следва тенденцията на настоящата агресивна предница... някак си не ми се връзват новите бъбрековидни форми на бронята с ъгловатите фарове. Това, което ми харесва са новите мигачи във огледалата :)

 

EDIT: Разрових се малко и попаднах на това http://www.autowereld.com/spyshots/deta ... tikel=4830

Как мислите? дали е реалност или е евтин тунинг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз Октавиан изглежда така все едно отпред седят жена ми и тази на Боби Доктора, а отзад сме се разположили Доктора, аз и Джулиън. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз Октавиан изглежда така все едно отпред седят жена ми и тази на Боби Доктора, а отзад сме се разположили Доктора, аз и Джулиън. :mrgreen:

 

 

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е да видя истинския фейслифт, че това ми мяза на поредния фотошопски монтаж :roll:. Знам ли, дори и така да изглежда, на мен ми харесва. :)

 

Гога и според мен няма да изглежда по този начин, а ще е нещо много по-елегантно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.