Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Зравейте, колеги!


radi_7809

Recommended Posts

Колеги, от доста време следя форума. Имам доста добри впечатления относно колегиалността и тона тук. Ще се радвам да споделям опит с вас и ако мога да съм полезен на някого с нещо.

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл на колегата. Най-накрая да се престраши да се регистрира. Познавам го лично. Даже ми се пада малко ортак в бизнеса с такситата. Които от вас са идвали на срещата лятото над Банкя (на пържолките) са го видели на живо.

Лека и безаварийна от мен, "къдравелко" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: smile159

 

 

П.С. Малко е срамежлив, та трябва да го понасърчим. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл и от мен! smile159 Ела на някоя среща - ей сега в неделя се заформя една сериозна такава - и ще ти мине срамежливостта...след втората бира ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мараба

 

на ливадата над банкия като се метаха пържоли и бири не видях срамежливи да има :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен.

Много приятни мигове с форума и с нас ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.