Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

теглич на фаворит


todor_velikov

Recommended Posts

искам да си сложа теглич на фаворита,и в този случай искам да питам али може да се сложи,има ли някой колега с такъв,който може да ме насочи от къде да си го купя и за недостатъците(ако има такива).

дали мотора няма да издъхва с ремарке по нанагорнища?

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на фаворита имам теглич с който го купих ,но не е оригинален а е правен и захванат с два каруцарски болта за дъното на багажника дето лежи резервната гума.Не те съветвам да теглиш на дълги разстояния мотора е слабичък -теглича на тази кола е по скоро да те пази от удар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Гледам сте се събрали на седенка да се надлъгвате...с 120-ката колко пъти сме ходили на Доспат... верно не е стрела, но не върви назад :oops: :oops: Обаче хвала вам разбирачи smile119
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Гледам сте се събрали на седенка да се надлъгвате...с 120-ката колко пъти сме ходили на Доспат... верно не е стрела, но не върви назад :oops: :oops: Обаче хвала вам разбирачи smile119

нещо не вденах за какво говориш :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не вденах за какво говориш

каза че колата с тоя двигател и ремарке няма да има много голяма динамика, но се справя с тежеста на товара.

 

Моето мнение е че ако ти трябва за инцидентнен случай да сложиш ремърке ОК, ако мислиш да си купи каравана и да си я лашкаш към морето всяка година или да вдигаш къща и постоянно да влачиш матеряли се орянтирай към нещо друго като кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали мотора няма да издъхва с ремарке по нанагорнища?

- Със 120ката сме строили вила и не можеш да си представиш колко е мъкнала по един байр до вилата, даже и багажник за покрива има. Ремарке досега не съм и закачвал, но съм теглил: Опел Аскона, Опел Астра, Опел Вектра, Ауди 80...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.