Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откъде да намеря панел за CD Player?


Recommended Posts

Здравейте! Тази сутрин бях неприятно изненадан - снощи някои ми е счупил стъклото на предната врата и е взел панела на касетофона ми ( SONY CDX-GT20). Стъклото го подмених още днес, ама не знам откъде във Варна мога да си намеря панел. Не ми се дават пари за нов касетофон ( сегашния е на 2 месеца). Някои знае ли дали изобщо се продават само панели ( може и по интернет). Има ли смисъл да търя по заложни къщи ? Аман от тези наркомани ! :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Тази сутрин бях неприятно изненадан - снощи някои ми е счупил стъклото на предната врата и е взел панела на касетофона ми ( SONY CDX-GT20). Стъклото го подмених още днес, ама не знам откъде във Варна мога да си намеря панел. Не ми се дават пари за нов касетофон ( сегашния е на 2 месеца). Някои знае ли дали изобщо се продават само панели ( може и по интернет). Има ли смисъл да търя по заложни къщи ? Аман от тези наркомани ! :evil:

Тракия/съда/,платения паркинга на ъгъла има магазинче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тракия/съда/,платения паркинга на ъгъла има магазинче.

 

И аз точно там щях да го пратя :mrgreen: . При повечко късмет там може и да си купи неговия си панел 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тракия/съда/,платения паркинга на ъгъла има магазинче.

 

И аз точно там щях да го пратя :mrgreen: . При повечко късмет там може и да си купи неговия си панел 8) .

нали и...... участва там и там продаваш там :mrgreen: изключи дистанционното и спри със справката :evil: базик :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих днес там, имат завиден брой панели, но точно моя го нямат. Благодаря ви за отговорите. Явно аз ще изчакам да се откраднат повечко панели като моя, за да мога да ги намеря по магазини като този :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.