Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Favorit акумулатор


smirn0ff

Recommended Posts

Здравейте,

днес направих голямата грешка да си купя акумулатор с "ляв плюс".

Проблемът ми е, че клемата за масата не е достатъчно дълга... :cry: клемата на плюса е достатъчно дълга. В гаранционния сервиз отказаха да ми го заменят. Акумулаторът е ACDelco.

Приемам съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек...не моо ги кръстосаш. :mrgreen: Ми..пусни един нов (-) по дълъг.Знам ли? Не ми се слиза до колата сега да видя ква е работата и малко говора наизуст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни по-дълга маса. Не го продавай, както си пуснал в другата тема.

На Ладата след леко преправяне от моя страна карам с акумулатор с обратен полюс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено май това е единствения вариант. да му удължавам масата.

Проблемът ми е че в момента нямам акумулатор :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулатора днес го върнах от там където го купих и чакам да ми докарат като за мен. Колко ще чакам незнам...

Поне до тогава ще мога да карам на един приятел Голфа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми смениха акумулатора с такъв като за мен и довечера отивам да си го монтирам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акумулаторът е монтиран и "върти" като луд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.