Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ние всички обичаме SKODA !


c5775bm

Recommended Posts

Кффффооооооо става тука бе :mrgreen: Тоя пак ли роди някакво супер градивно и смислено мнение, безуспешно оформено в нова тема. Прочети правилата smile014 калпазанин smile037 яяяяяяяяяяяяя smile036 млък

smile091 калпазанин smile091

Придържайки се към принципа ''убий разбирачите с мълчание''и противно на мойте очаквания колегата остава smile157 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, имаш обещани кръгчета, колкото пожелаеш. Мога да ти я дам да се разходиш до Пловдив с нея, ама да ти я продам не ста'а smile018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕееее, Юлиии, не те знам защо още караш Опелааа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Майтапя се, обаче тая Шкода много си я направил smile108 , страхотна е!!!! Тия черни прагове, халогенчетата отпред, тасове, въздухозаборничетата на капака - еееееее, споменииии ;) Едно време това беше тунинга!

 

Само не трябваше да й пускаш снимката, че Odin няма да спи сега....

 

С такава кола се ходи на абитуриенски бал :mrgreen:

 

Няма да се бутам за кръгче, че някои неща се виждат по-добре отстрани :!: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :) И да вметна - Жоро (Odin) я знае колата, от както се познаваме с него :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има нужда да продължавам да се доказвам, нито пък да се обяснявам по повод всякакви подобни на c5775bm коментари с недомлъвки, написани "просто ей така", с цел "виж аз какъв "фен" съм". Но за такива, просто преминаващи "фенове", е ей тази снимка. Колата в момента е в бокса и се прави. И не е захвърлена за скрап, нито пък разпродадена на части, каквато е съдбата на много нейни връстници, каквато е съдбата на повечето автомобили, без значение от марка и модел, след като собственикът им се е сдобил с по-нова кола. А аз вече имам 2 с по 20 и кусур годинки по-нови, надявам се след време да имам и други, но тази, докато съм жив ще е моя, няма да се продаде и ще се кара с мерак...

 

MySkoda.jpg

 

Юли... ама тя била голяма хубавица бре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има нужда да продължавам да се доказвам, нито пък да се обяснявам по повод всякакви подобни на c5775bm коментари с недомлъвки, написани "просто ей така", с цел "виж аз какъв "фен" съм". Но за такива, просто преминаващи "фенове", е ей тази снимка. Колата в момента е в бокса и се прави. И не е захвърлена за скрап, нито пък разпродадена на части, каквато е съдбата на много нейни връстници, каквато е съдбата на повечето автомобили, без значение от марка и модел, след като собственикът им се е сдобил с по-нова кола. А аз вече имам 2 с по 20 и кусур годинки по-нови, надявам се след време да имам и други, но тази, докато съм жив ще е моя, няма да се продаде и ще се кара с мерак...

 

MySkoda.jpg

 

smile020 Юли тая красавица ми прилича на една Шкодичка дето скивах миналата година в Русе.... =D> Супер е станала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, тя все още не е станала, тепърва се прави ;) Както писах, колата е в бокса за ламарини, после и за боя. Част от ламаринките, които ми прати ще бъдат оползотворени, останалата ще седи на склад :) Тази снимка е от миналата година. Харесват ли ти джантите :P Виж, че в добри ръце са попаднали ;) И с нови Мишленки са обути 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги направих си труда да прочета почити целия форум имах малко свободно време и се изнервих от разни разбирачи ! колко стувала новата scout ,колко била опел вектра някъв си мечтаеше за гранд витара !

 

това ми е 3тата skoda ! имам още и SEAT, AUDI i VW !!! които иска да ми вярва които иска да не ми вярва но SKODAta е много добър автомобил и доста надежден бих казал ! не говорим за VW za 200 000 лева но на фона на средния клас и ажтомобили до 50 000 лева Шкода си остава номер едно в аудито което е вече на 10 години само наливам пари ,сеата е чисто нов но все пак има какво още да учат от шкода !

 

затова искам всеки които се прави на разбирач да си купи това което иска ! да не ни занимава тук с неговите оферти на опел вектра със всички екстри и тем подобни !

 

 

Щом искаш екстри се бъркаш така е ! ако искаш за 20 000 лева OCTAVIA 2 TDI 140 h.p с всички екстри отиваш в някои италянски саит и си търсиш смачкана шкода и това е ! всяко нещо си има цена !!!

 

SIMPLY CLEVER !

 

поздрави на всички

 

 

 

 

 

 

А'РЕ МЪЦНИ НЕЩО БРЕ!!!

 

 

 

Между другото - нема да си мера ...ката с тебе - нито с едната си Октавия, нито с другата (та да не ядеш бой от роднини), ама що не цъфнеш на некоя среща, та да те пусна на жената - да ти дръпне ушите с Алфата? И жена ми е от тъпите - глей ква загубена кола си е купила... Кеф ти по "наливане на пари", (музика, фарчета, оптичен тунинг, гумета, джантички, джаджки...) кеф ти едно "рацер шоу". Само да те предупредя - Алфата е на газ - шъ ти мириши на кисело зеле отпред. Нали знаиш (гат кат пръдни някой).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го чакам да мъцне нещо, както тук, така и в друга тема, където "наливал пари". Не за друго, просто ми е любопитно най-накрая да го видя (и не само аз) този така прехвален автомобил, убиеца на Октавия. Пък и сигурно ще е интересно изпълнение с тези РС пакети и т.н. До сега никой не си е крил колите. Явно човека има причина... Може пък направо на среща в петък и/или в неделя да дойде, да се похвали, да полеем колата, както си му е редът. Ние тук не сме завистливи и от години приемаме радушно всяка автомобилна хвалба :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега никой не си е крил колите. Явно човека има причина... Може пък направо на среща в петък и/или в неделя да дойде, да се похвали, да полеем колата, както си му е редът. Ние тук не сме завистливи и от години приемаме радушно всяка автомобилна хвалба :D

 

Добре казано Юли!

Само искам да добавя,че досега във форума освен този е инало още 2 сучая на наточени коли(без покритие разбира се)!

Но не искам да ги споменавам да не разводнявам темата! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

автомобила ще го видите на 20-30 януари ! тогава ще мога да доида на която сбирка кажете ! така ми се идваше в неделя ама заминавам малко по работа сори !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

автомобила ще го видите на 20-30 януари ! тогава ще мога да доида на която сбирка кажете ! така ми се идваше в неделя ама заминавам малко по работа сори !

 

... Нима? Точно в такъв момент да имаш работа... ужас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц ц ц...като няма да си у милата Родина, `що ми го прати това лично с въпроса "Кога ще ти покажа САМОЛЕТА?" :mrgreen: Пък и ние те молим за снимки. Преди да я видим на живо, че да се подготвим психически :P(Тук искам да вметна, че ако наистина имаш такава Фабия ти казвам едно голямо "Евала!" за положените усилия!) .Обаче, първо снимките бяха 2 МВ (само спойлерите), после каза, че нямаш снимки...странно, странно. Накрая да не излезе, че и Фабия нямаш...а и нищо чудно да се окаже след време (както вметнаха някои колеги), че си на 15 примерно :D . Поздрави.

 

П.П. "САМОЛЕТА" се надявам да ни го покажеш на някоя сбирка след края на януари ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате ще я видите ! аз съм сериозен ! просто от време на време ме избиват лудите и се лигавя тука с някоя друга тема но разбрах че всички сте сериозни което е готино !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спирам с темите от сорта фабия срещу октавия и тем подобни !ако искаш нещо за румстера томас кракун от милотек ми е много добър приятел ще те уредя :) не знам дали си гледал новия им каталог 2008 доста неща има за румстер !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате ще я видите ! аз съм сериозен ! просто от време на време ме избиват лудите и се лигавя тука с някоя друга тема но разбрах че всички сте сериозни което е готино !

 

... май страдаш от асоциалност и тук си търсиш реализация и публика. В такива случаи е добре първо да се обърнеш към професионалист и после да тормозиш хората, който са тук, за да обсъждат РЕАЛНИ коли и РЕАЛНИ ситуации.

 

П.С. Ако думите ти се окажат реалност... то бирата и извиненията ще са от мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, дребосък, стига си се излагал. Няма Фабия, каквато ти твърдиш, че притежаваш, а за надувките и изцепките ти писах по-горе. Ние тук не сме льольовци, не си мисли, че ще се хванем на цветните ти сънища и пуберски блянове. Ела в неделя, тоест днес, да те видим - вземи си колата, че да я скивам най-накрая тая Фабия с коне на 2.0 и двигател 1.4. А това, че си решил нас да ни ползваш за отдушник на бесовете си - гледай да не ти се върне, че дано можеш бързо да бягаш, в чужбина - може би. Тук никой не те е молил или специално канил да пишеш, затова подобно отношение, след самоволното ти натрисане, няма да се приеме добре от членовете на форума. Ако не ми вярваш - пробвай тактиката "Колко съм велик, пък вие сте прости" на някой самоволно избран от теб човек на улицата. Спираш да пишеш срещу Октавия - хубаво, браво - човек, като не знае и не разбира, по-добре да не се обажда. Поздравявам те за първото ти смислено решение, което взимаш в този форум. Ще си нося апарата, да ти наснимам Фабията, и да ти спестя усилията по качването на снимките и във форума - уж не ти е проблем да си монтираш сам тунинга, но явно пет прости стъпки за качване на снимки, както и правилното писане и изразяване ти се опъват яко. Немаш грижи, ще помагаме.

 

Аре бегай зад граница, тука те видяхме що за стока си и колко струваш - не сме впечатлени, но пък се посмяхме. Дано "бисерите" ти имат успех и в чужбина, че идат празници и народа търси забавления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо продължавате да нападате човека, при положение, че в един от по-горните си постове е писал, че ще си вземе бележка :roll: . Ние нали не сме затворено общество :?: Дайте му шанс да се поправи...

 

Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо продължавате да нападате човека, при положение, че в един от по-горните си постове е писал, че ще си вземе бележка :roll: . Ние нали не сме затворено общество :?: Дайте му шанс да се поправи...

 

Поздрави на всички.

 

 

Точно така! Аз вече си комуникирам с него на ЛС. ( :roll: не разбрах само вече в чужбината ли е или не :roll: ) Пита ме за Милотек и аз му отговорих. Дайте да не го стресираме повече, та да не роди пак нещо недоносено. Все пак е фен на Шкода, каквато и да е. Пък като излезе от анонимност ще я видим и на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.