Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ние всички обичаме SKODA !


c5775bm

Recommended Posts

колеги направих си труда да прочета почити целия форум имах малко свободно време и се изнервих от разни разбирачи ! колко стувала новата scout ,колко била опел вектра някъв си мечтаеше за гранд витара !

 

това ми е 3тата skoda ! имам още и SEAT, AUDI i VW !!! които иска да ми вярва които иска да не ми вярва но SKODAta е много добър автомобил и доста надежден бих казал ! не говорим за VW za 200 000 лева но на фона на средния клас и ажтомобили до 50 000 лева Шкода си остава номер едно в аудито което е вече на 10 години само наливам пари ,сеата е чисто нов но все пак има какво още да учат от шкода !

 

затова искам всеки които се прави на разбирач да си купи това което иска ! да не ни занимава тук с неговите оферти на опел вектра със всички екстри и тем подобни !

 

 

Щом искаш екстри се бъркаш така е ! ако искаш за 20 000 лева OCTAVIA 2 TDI 140 h.p с всички екстри отиваш в някои италянски саит и си търсиш смачкана шкода и това е ! всяко нещо си има цена !!!

 

SIMPLY CLEVER !

 

поздрави на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги направих си труда да прочета почити целия форум имах малко свободно време и се изнервих от разни разбирачи ! колко стувала новата scout ,колко била опел вектра някъв си мечтаеше за гранд витара !

 

това ми е 3тата skoda ! имам още и SEAT, AUDI i VW !!! които иска да ми вярва които иска да не ми вярва но SKODAta е много добър автомобил и доста надежден бих казал ! не говорим за VW za 200 000 лева но на фона на средния клас и ажтомобили до 50 000 лева Шкода си остава номер едно в аудито което е вече на 10 години само наливам пари ,сеата е чисто нов но все пак има какво още да учат от шкода !

 

затова искам всеки които се прави на разбирач да си купи това което иска ! да не ни занимава тук с неговите оферти на опел вектра със всички екстри и тем подобни !

 

 

Щом искаш екстри се бъркаш така е ! ако искаш за 20 000 лева OCTAVIA 2 TDI 140 h.p с всички екстри отиваш в някои италянски саит и си търсиш смачкана шкода и това е ! всяко нещо си има цена !!!

 

SIMPLY CLEVER !

 

поздрави на всички

А сега-ново 20.Тази тема ще я следя с интерес :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам...принципно темата ти е "лееекинко" безсмислена. Мисля, че всички се сещат кого визираш, говорейки за Вектри и Витари и...мисля, че без да ги познаваш е доста тъпо да даваш квалификации за хората. Още по-тъпо е да да говориш/пишеш с недомлъвки :mrgreen:. Ама ти си знаеш... И междудругото, май не си ти човека, дето трябва да казва кой е фен, кой не е и кой къде да ходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега-затова сме форум да изказваме ЛИЧНИ впечатления и мнения.Тук сме се събрали хора който карат,или по някакъв друг начин са свързани с марката Шкода.

Във форума има различни като интереси и характери хора-така че не е удачно един член на клуба да се възмущава,че другите не мислят като него.Различни характери,различни идеали!Всеки си е индивидуално уникален по някакъв начин!Но всеки в този форум е еднакъв по това,че по някакъв начин както казах е свързан с марката Шкода!

 

THINK ABOUT IT! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега-затова сме форум да изказваме ЛИЧНИ впечатления и мнения.Тук сме се събрали хора който карат,или по някакъв друг начин са свързани с марката Шкода.

Във форума има различни като интереси и характери хора-така че не е удачно един член на клуба да се възмущава,че другите не мислят като него.Различни характери,различни идеали!Всеки си е индивидуално уникален по някакъв начин!Но всеки в този форум е еднакъв по това,че по някакъв начин както казах е свързан с марката Шкода!

 

THINK ABOUT IT! :mrgreen:

 

Не виждам причина да не подкрепя колегата BlackPearl. :smt017

 

П.П. Постовете на колегата c5775bm са ми забавни, дали нямя начин да се абонирам? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно конструктивно и стабилно градивно мнение! Продължавай в същия дух! :D

 

ПП: Ако не се дразнех, че опела ми хари 15/100 в София още щях да си го карам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така! Революция, братя! На оръжие!

Да свалим админа!!! Никакви Опели и други там подобни! Не на потисниците с продажни души! Писна ни от всички различни! Само Шкода, Левски (шампион), Цеца Величкович, Адидас, Ариана (без Мара) и Азис!

 

Ше ми кара Опел той. А ма ха!

 

Искам пичът да дойде на среща да го видим.

 

smile126

 

Не мога вече да спя спокойно.

 

Форумът вече не е същият...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз това викам, да дойде, да се запознаем, да видим прочутата Фабия 8) Ето, в неделя има среща, да заповяда.

Защото преди беше писал, че след 10 мин ще качва снимки. А сега гледам - писал, че няма снимки. Та ако дойде да му спестим фотосите и да се радваме на живо на колата...

 

c5775bm

Да беше вързал поне едно изречение като хората, че да схвана дори и част от поста ти...

Така и не разбрах какъв ти е замисъла... Единственото, което схванах е "всяко нещо си има цена". Но пък то обезсмисля целият ти пост...

И за "разбирачите" не ми стана ясно, 'що не вземеш да конкретизираш :!: :?:

Пък и бъди сигурен, точно теб никой с нищо не те занимава :lol: По-скоро ти ни занимаваш с теми, без съдържание на каквато и да е мисъл...

И понеже явно за някои неща визираш мен, да ти кажа - твърде отдавна се познавам с голяма част от хората тук. Позволих си да споделя, мнение, опит, впечатления, виждания и избор. Ако нещо не ти изнася, вариантите са 2 - или не четеш, щом не те кефи, или натискаш бутона "close" на браузера...

 

P.S.: Да беше питал, преди да купиш Ауди. Много хора щяха да ти кажат за наливането на парите и цените на частите. Ама нали сам казваш "затова искам всеки които се прави на разбирач да си купи това което иска !" Е, ти си разбирач..., а аз в частност, явно не :lol:

P.S.2: Пусни още една такава безсмислена тема и ще я del-на :!: Защото ако не си забелязал, хората тук ти гледат сеира, ама смешното е до време, след това следва отегчението...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре дееееб@! Ма ти гърмиш кат кьораФ ловджия по ято лисици! Кви SEAT-и, AUDI-та и VW-и, кви 200 000 лева, къФ трамвай бре?!?!?!n035.gif

Как мое сЪрце да ти даде да прочетеш целио форум в малкото си свободно време? Па и време остана нерви да си образуваш - СРАМОТА!!! Ей, тея разбирачи... Ше ти праат неври, че да рипаш кат преял кон с празна каруца...бива ли така?

Аз обещаам, че неа се праа на разбирач и да си купа тва, дет искам, че ше полетят заклинания и към мен, както си подкарал народа, гледащ други марки :mrgreen:

Чета квот си писал и смисъл не намирам въпреки убууту заглавие! Изненадах се от теб, като мераклийскаръка в гащи на травестит a070.gif

Кви са теа луди дет те прихванаха - не знам, ма дано не е заразно през комп-а, че що народ ше даде фира...

...

Па прочетох темата и па не намерих смисъла...

Май требе да повтора некое отделение, че уроците дет е требвало да разсъждавам върху литературни произведения съм ги пропуснал... Или просто съм тъп!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или просто съм тъп!

 

Второто, второто smile115

Ти по НГ в Бг ли си? Да смачкаме по бира дружно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е важно е основната идея, че обичаме Skoda smile195 Не бъдете толкова критични smile092 Съдейки по подписа му и Fabia-та му е хубава (поне така си мисля аз :mrgreen: ) Така, че щом темата е в името на Sкoda aз не намирам нищо лошо :D smile078

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само между другото да вметна, може на някой да му се строи, че е оффтопик :oops: , но наскоро си писах с един немец, който кара Octavia 1U RS и между другото човека работи в завода на Фолксваген, в Германия.

 

Та, аз го попитах, защо кара Шкода? Той ми отговори доста лаконично: "Защото работя във Фолксваген... и Шкода е по-доброто... ! "

 

От което останах доста учуден!

 

Поздрави и стига дразги smile159 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е ясно-за простотията почивен ден няма :mrgreen:

 

Както пишеше на един колега в подписа "Колкото е по-малко акъла, толкова е по-трудно да се скрие"!

 

P.S.2: Пусни още една такава безсмислена тема и ще я del-на :!: Защото ако не си забелязал, хората тук ти гледат сеира, ама смешното е до време, след това следва отегчението...

 

Agree, agree! Не знам как още му се връзвате. Аз му прочетох една от първите теми как Фабия била по-хубава от Октавия или нещо такова и от там нататък преустанових. Ама в тая много се пише и само свети зелено горе, та влязох да видя какво толкова е интересното. Уви, 2 пъти я прочетох и не разбрах за какво става въпрос :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само между другото да вметна, може на някой да му се строи, че е оффтопик :oops: , но наскоро си писах с един немец, който кара Octavia 1U RS и между другото човека работи в завода на Фолксваген, в Германия.

 

Та, аз го попитах, защо кара Шкода? Той ми отговори доста лаконично: "Защото работя във Фолксваген... и Шкода е по-доброто... ! "

 

От което останах доста учуден!

 

Поздрави и стига дразги smile159 .

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Подсети ме за перфектния ти немски във Варна на Нептун! :mrgreen:

Сорри за оффа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

затова искам всеки които се прави на разбирач да си купи това което иска ! да не ни занимава тук с неговите оферти на опел вектра със всички екстри и тем подобни !

 

поздрави на всички

 

Ако видиш VECTRA-та, ще установиш, че е налепена цялата със стикери на SKODA CLUB BULGARIA, което най-малкото подчертава принадлежността на шофьора и към марката и клуба... още повече, ако не беше човекът с VECTRA-та, може би нямаше да го има и клуба.

 

Всички обичаме SKODA, но нека не дискриминираме хората които карат и други коли... все пак SKODA не е Rolls Royce :)

 

П.С. Преди да решиш да пишеш във форума, пии по едно малко... така да се отпуснеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже само ти знае устичката, а снимки и присъствие от тебе още не сме видяли, голям си куражлия, няма що - ето ти снимкa на Вектрата, както е отбелязал колегата siromaha преди мен, загледай какви стикери има и престани да обиждаш целия форум с пикливите си изказвания и олигофренски напъни да се правиш на интересен, велик и оригинален - повярвай ми, не ти се получава, но пък ни разсмиваш. А, и още нещо - не си първия пишущ, който сътворява простотии и любезно ги предоставя на нашето внимание, но ако разгледаш наистина добре форума и го изчетеш - така, както твърдиш, че си направил - сигурно ще забележиш че има раздел, наречен "Всеки за всичко" - това е мястото за твойте вечни "бисери", там е "Говорилнята на форума", а раздела "Фабия, Румстър, Октавия(или Octvia, както ти я наричаш)Супърб" е за информация и теми, касаещи точно тези модели. Това, че ти твърдиш, че караш Фабия - доказателства досега не си представил - не означава, че всичките ти простотии трябва да са там. Прочети правилата на форума и го разгледай целия - ама наистина - и чак тогава ни зарадвай с новите си "мъдри слова". И да не забравя - не ни интересуват твойте - ако наистина ги имаш, де - Сеат, Ауди и Фолксваген - тук е форума на Шкода, пиши за тях във съответните форуми.

 

Аре много ти здраве, очаквай уважение, когато сам проявиш такова, недорасляк с несъществуваща Фабия.

 

004188129.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кффффооооооо става тука бе :mrgreen: Тоя пак ли роди някакво супер градивно и смислено мнение, безуспешно оформено в нова тема. Прочети правилата smile014 калпазанин smile037 яяяяяяяяяяяяя smile036 млък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги-какво се засягате толкова от това "момченце".

Всички във форума знаем каква е истината и как стоят нещата.

Не е нужно 10 колеги да му пишат и тн сякаш трябва да се доказваме пред него.

Нека си лае-куче което лае,не хапе.

 

Да си пусне първо снимки на колата,после пак можем да говорим.Аз на такива като него съм свикнал със снимки,с "направени бързи"коли-дето все нещо им се случва че не могат да дойдат да уважат събитие и да си покажат колата.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че има нужда да продължавам да се доказвам, нито пък да се обяснявам по повод всякакви подобни на c5775bm коментари с недомлъвки, написани "просто ей така", с цел "виж аз какъв "фен" съм". Но за такива, просто преминаващи "фенове", е ей тази снимка. Колата в момента е в бокса и се прави. И не е захвърлена за скрап, нито пък разпродадена на части, каквато е съдбата на много нейни връстници, каквато е съдбата на повечето автомобили, без значение от марка и модел, след като собственикът им се е сдобил с по-нова кола. А аз вече имам 2 с по 20 и кусур годинки по-нови, надявам се след време да имам и други, но тази, докато съм жив ще е моя, няма да се продаде и ще се кара с мерак...

 

MySkoda.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги-какво се засягате толкова от това "момченце".

Всички във форума знаем каква е истината и как стоят нещата.

Не е нужно 10 колеги да му пишат и тн сякаш трябва да се доказваме пред него.

Нека си лае-куче което лае,не хапе.

 

Да си пусне първо снимки на колата,после пак можем да говорим.Аз на такива като него съм свикнал със снимки,с "направени бързи"коли-дето все нещо им се случва че не могат да дойдат да уважат събитие и да си покажат колата.

 

Поздрави!

 

Незнам кой се засяга, аз се забавлявам :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, кво му се връзвате на тоя "образ" (не че и аз не му се връзвах в началото де :mrgreen: )? Човека сигурно е в пубертета и яко го тресе хормона, ако има късмет след няколко годинки ще му мине :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, а като я нагласиш докрай, ще ми я продадеш ли, че се влюбих. smile126 smile163 Казваш, че не я даваш, ма аз няма да спя тази нощ, а ако заспя, ще я сънувам.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.