Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция 1,3 мпи


zmiata29

Recommended Posts

аз съм пак отново, някой знае ли какви термостати са съвместими освен оригиналния за модела, защото тук(англия) , май май трудно ще намеря оригинален, и един профански въпрос : от това че не работи термостата и че рабити само големия кръг на дълъг път ,датчика вътре показва че е под 70 градууса това влияе ли на разхода и колко е горе долу разхода на тая шкода ,ако всичко е наред?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с такъв от Мазда 323. оригиналния е на 60мм моя е на 57мм но пасва перфектно, аз си взимам шублера отивам до рафта с термостатите и започвам да си ровя и който ми хареса го слагам ;)

Само не се лъжи да слагаш Vernet няма такова дърво :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Фелицийката е 1.3 карбуратор вариантите са два. Става дума за България, София, Еуратек. Единият е само клапан, на който пише и VW и Audi и Seat. Цената му е смешна - 11.80 лв. Другия вариант е цял термостат (клапан в пластмасов кожух), който направо се монтира на местото на стария и към него се връзват маркучите. Той е на цена 110 лв. Важното е, че и двата модела са налични (поне за Фелиция 1.3 карбуратор, 1995 г). Сигурен съм, че има някой представител на Шкода при теб. Ако няма виж какво може да намериш за Голф 2 или Сеат Ибиса. Би трябвало да съвпадат. Така си мисля поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.