Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Петъчна тревога в клуба ...


The Best Forman

Recommended Posts

До сега никога не ми се беше налагало да мисля какво ще стане ако колата се строши на път , но винаги има първи път ... та както се бяхме подготвили с колегите и се бяхме запътили да празнуваме на Пампорово 8 Декември и тъпата ми кочина реши да пробва да ни развали празника :evil: Всичко вървеше по план , когато на околовръстното на Пловдив малко след разклона за с. Марково дясното външно каре се разпадна и баба остана като паметник насред папурите ... е да ама НЕ с няколко телефонни разговора се сдобих с номерата на всички в околността и малко по - късно Дончо се озова в ролята на Бърза помощ с "животоспасяващото" каре и солиден набор за реанимация на червени комбита и не след дълго баба пак беше готова за път :mrgreen:

В тоз ред на мисли искам да благодаря на Коко /Redline_/ , на Бат Миро / Хашек / и Владо , който бързо ми дадоха инфо за повечето колеги от пловдивския регион , на Вальо /otgorata/ и Вальо Ников от SkodaRacingTeam-NIKOV , Наско , които много бързо се свързаха с Дончо / Penaowner / и в общи линий , когато се чухме с него трябваше само да уточним мястото , където беше колабирала кочинката и както казах вече с дружни усилия успяхме да я върнем на пътя по - бързо от механиците на F1 .

Тук мисля , че е мястото за още една основателна причина да карам Шкода ... просто нямам думи да изразя въодушевлението и радостта от факта , че винаги има колега готов да помогне и зад всяка Шкода се крие страхотен човек smile126

Дончо , няма толкоз произведена бира , с която да почерпя smile126

Едно голямо НАЗДРАВЕ за Пловдивската Шкода колегия smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалла на пловдивчани те всички са много готини хора -досега не познавам майна която да ме е разочаровала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е имаш вкус значи там жените са специална селекция ,аз като ходя там остава жена ми да обикаля магазините ,а аз си седна на клукарското до макдоналдс и си пълна очите с готини моми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С булките ми се струва , че е по-лесно , поне по - рядко ти се налага да ги "оправяш" по спешност , а и не ти трябва помощ от публиката :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,

драго ми беше да го да прочета.

 

А това е ясно, че шкоджиите са сериозни хора каращи смешни коли, за разлика от сериозните коли, които често се карат от смешни хора ;))

 

 

Е, стига автореклама /в двата смисъла на думата/

 

Наздраве за баба Шкода. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО!!!

Много съм радостен за взаимопомощта на колегите :!: Надявам се това да стане една добра традиция и ако на някой, недай си Боже се наложи помощ все така да се "притичат" да помагат. Още веднъж-БРАВО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> дааа, Дончо аз отдавна съм го признал - винаги се оказва на точното място с необходимите инструменти, дано да му се върнат многократно добрините, които е направил на закъсали колеги!

п.п. Използвам да кажа аз едно мерси и на Коко, който ми даде много полезна консултация на връх студентския празик (естествено тогава забравих да му го честитя :oops:) и предотврати една груба и скъпоструваща саморазправа с фелата ми от моя страна :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mr. Penaowner rulZzZ :mrgreen: Дончо винаги е готов да помогне, в това съм се убедил! Не се учудвам, че се е притекъл на помощ.

 

Поздрави

 

П.п.: Митак, ако ми беше звъннал по-късно нямаше да мога да ти помогна :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една голяма smile159 за колегите! такава ситуация осмисля всичките усилия да бъдем един клуб от приятели и съмишленици, а не просто "членове"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вальо Ников от SkodaRacingTeam-NIKOV ,

 

smile188 smile190

 

Обаче тук имаш грешка. Не е Вальо Ников, а Ангел Ников.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....нещо подобно ми се случи на мен във Варна.

Налагаше се да прибирам един бус от там ,не пален от месеци с изтощен акумулатор и неработещ стартер. Докато го обикалях и се чудех кой да ми помогне да го дръпна да запали, гледам една сива Шкода и то клубна!

Естествено, Човекът не се поколеба да ми отдели нужното време

и внимание за да запаля . Това бе един добър повод да се запозная с Ивака.

Макар и със закъснение, приеми моите благодарности ,Иво !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако закъсвам дано да е в Пловдив или Варна :lol::lol::lol:
Абе...айде гледай да не закъсваш. :mrgreen: Къв е тоя твой мерак да закъсваш..незнам??
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако закъсвам дано да е в Пловдив или Варна :lol::lol::lol:

 

що бе и в София има доста шкодаджии, а и не само тук - направо принтвай списъка с телефоните и си го носи в жабката. :) Специално аз имам в гаража 2 кашона с части свалени от 100с, така че звънкай смело, ако нещо недай си боже ти се счупи на път в или около Софето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко след разклона за с. Марково дясното външно каре се разпадна и баба остана като паметник насред папурите

 

Ама как така се разпадна?Не е ли виело преди това.Я разкажи по-подробно , за да знаем какво може да ни се случи.Имаше ли симптоми че ще стане белята?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как така се разпадна?Не е ли виело преди това.Я разкажи по-подробно , за да знаем какво може да ни се случи.Имаше ли симптоми че ще стане белята?

 

Карето просто явно блокира вследствие спечената грес , натроши сепаратора и се разпадна на финала / по груби сметки издържа около 50 километра след като се чу силно пукане на магистралата / Единственото нещо , което сега изчезна е едно леко потупване във волана при леки завои , но след като се прибрах правих профилактика и на лявото каре , с чиято грес си правих топчета / горе - долу на консистенция мязаше на болкит /

Явно таралясниците ни вече позастаряват и повечко внимание трябва да им обръщаме ако не искаме да ни изненадват така ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.