Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мисля да се освободя от лизинга на ЕТ.дали?


combi 64hp

Recommended Posts

решил съм да се освободя от лизинга на ЕТ.имам 5-годишен лизинг с 15% първоначална. може ли някой да ми каже ако е запознат с това какви са стъпките за изплащане на вноските до края и колко време отнема това нещо?

Предварително благодаря на всички отзовали се на темата ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъниш на лизингов отдел и искаш точна сума която трябва да внесеш за да покриеш 100% от задължението. Те ти се обаждат след два-три дни и ти казват. Отиваш и превеждаш парите. След това се обаждаш пак в лизингов отдел и искаш час за прехвърляне. Обикновено ти дават такъв за след месец (че и повече). Нататък - още не съм го проиграл. Засега съм си покрил всички задължения и съм предоставил удоволствието на ЕТ да се занимават да ми правят ГО и сие защото нямам месец да ги чакам да прехвърлят колата :mrgreen: Те са тия които губят. Ма който няма акъл има ..... бе квото има :mrgreen:

Поздрави и успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-голямата тъпотия е с прехвърлянето!И защо трабва от цяла България да се прави само в София?!Защо не помислят след като се издължи клиента да му направят пълномощно и той сам да си я прехвърли!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е решение. Най-малкото защото ако клиента има такова пълномощно, в последствие я я прехвърли, я не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сегашното с поне месец чакане също не работи. Не може цялата Ауто Бохемия и ЕТ да работят с ЕДИН нотариус и то ЕДИН ден седмично! Смешно е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

решил съм да се освободя от лизинга на ЕТ.имам 5-годишен лизинг с 15% първоначална. може ли някой да ми каже ако е запознат с това какви са стъпките за изплащане на вноските до края и колко време отнема това нещо?

Предварително благодаря на всички отзовали се на темата ми!

 

Сам си правиш сметката колко има да плащаш, обаждаш се казаваш им остават ми толкова вноски колко ми е отстъпката за предварително плащане и чакаш да ти звъннат до ден-два.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.