Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Значение на Бензиновия Филтър?


gogata

Recommended Posts

Филтъра ти е бил задръстен не виждам к`во толкова има нужда да го коментираме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение колко е пълен ,горивото си върви.Аз от години ползвам такива и съм доволен.Като се замъчи с паленето сменям и карба е винаги чист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе закво ги слагате тия лайна китайски :evil: като на бензиновата помпа си има цедка.

 

 

+ още една в карб-а. Досега не съм слагал допълнителен филтър и не мисля да го правя поради причината, че ефекта му е под въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо "ЗА" наличието на бензинов филтър в системата. Малките обаче бързо се замърсяват, а големите се пълнят бавно от малкия дебит на бенз помпа и затова хора като VooDoo, които ги мързи сутрин да подкачът ръчно от помпата и да запалят отраз, въртят като луди на стартера. В тоя ред на мисли е по-удачно филтъра да е между резервоара и помпата където няма налягане а засмукване и е доста по безопасно, а и ще седи винаги пълен, но в този ред не е лошо да му се измисли стойка, която да го държи да не се мандахерца и да е по-фабрична работата.[/b]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това качване на ръка незнам как става...

 

:idea: като разбереш къде ти е бензиновата помпа, като я погледаш 3-4 мин сам ще разбереш от къде става ръчно подкачване на бенз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VooDoo, филтрите ти може да почерняват, щото не си чистил утаечната камера на бензиновата помпа. Събира се нещо като тиня на дъното, част от която нищо чудно да минава през цедката и да отива във филтъра. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.