Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кори за предни колони?


Recommended Posts

Вероятността да си намериш готови джобове за предните врати с отвор/място за говорител е много малка. Вариант 2 - изработваш си ги сам, така, както аз съм направил 8) Основното предимство на hand made джобове с отвори е, че не си "вързан" с определен размер говорител, т.е. избираш си говорител и по него правиш отвора. Аз съм си изработил джобове с отвор за говорител 17 см. Използваният материал е OSB (8 или 10 мм, не помня, а ме мързи да сляза до гаража), облепен е с черна изкуствена кожа и много добре се връзва с тапицерията на вратата. Довечера или утре мога да снимам и да ти покажа крайният резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако не ти се занимава с глупости има и готови джобове за врати с дупки за 160-170мм говорител, които пасват идеално и говорителя не седи във вратата а в джоба. Имам предвид джобовете от Рено 19. Само че имай предвид, че на 19ката има джобове и без предната част за говорителя както и със нея. Освен това са два вида като цяло джобовете, защото интериора на Р19 има фейслифт. Та тези от фейслифта са доста естетични и ще станат. По моргите се намират срещу 30лв комплекта за двете врати и седят доста по естетично от каквито и да било home made конструкции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.