Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

вериги


mitko1914

Recommended Posts

Ако не се лъжа твоя размер е 50.

И един съвет, ако до сега не си ползвал вериги направи една - две сухи тренировки преди да се ръгнеш на снега и на студа и да почнеш да псуваш че не ставали и били боклуци, или да ги сложиш едно към гьотере и после да ти остържат калниците. Другото е макс скорост с веригите не повече от 40 км/ч и внимателно каране, като си с вериги на сняг не значи че си със сухи гуми на сухо.

Не купувай евтини синджири, те всичките са китайски но тези от около 30 камъка (от Практикер или Брикото) по ги бива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам повечето колеги какво мнение имат за веригите,но аз не съм слагал никога!Досега не съм имал проблеми с добрите ми зимни гуми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм слагал - колата вибрира, та е хубаво да не се кара дълго с тях. Ако пък си на асфалт, сваляш веднага, че ще си прецакаш нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се научих една вечер по тъмно на фарове. и Да си кажа честно тогавамай ги сложих най добре. А иначе веригите от практикера и бриколажа не са много добри два комплекта скъсах и то все на едно и също място. Явно всички усилия се концентрират в една точка. По добре си вземи някои по добри от бензиностациите според мен няма да сбъркаш, а иначе има една табличка на кутията на която е написано на какъв размер гуми отговаря съответния размер вериги. и Ако ги сложиш не мисли че можеш да джапаш с тях виждал съм с очите си хора с вериги да боксуват, явно и задкормилното устройство има много определяща роля :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като ги вземеш провай как се слагат на резервната гума,аз така направих понеже не бях слагал преди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вериги НИКОГА досега не съм слагал,нито на колата нито на бусовете или на камиона на фирмата-дано и да не ми се налага.

Един съвет-ако слагаш вериги-след като ги сложиш след около 100на 200м спри и си ги притегни отново да улегнат хубаво(поне при камионите такава е практиката)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.