Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

MILOTEC - супер пичове !


Recommended Posts

Колеги преди 5 дена направих поръчка в саита на Milotec ! и ето поръчката е вече при мен ! приятно съм изненадан колко коректно и бързо стана всичко ! вече се замислям да повторя още 1 поръчка така че ако някои иска може да се включи ! от Milotec ми обясниха че може и по бързо да стане доставката но България още се водила ж друга зона нали уж сме Европеици ? ама караи !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е положително, браво. А колега, твоята Фабия да не би случайно да е сребриста и какво си поръча все пак от МилоТек :mrgreen: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Половината ми кола е оборудвана с джаджи от Милотек, цяла тема се изписа за това. Ама не четат младоците, припряни са нещо, търсачка не ползват...... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е положително, браво. А колега, твоята Фабия да не би случайно да е сребриста и какво си поръча все пак от МилоТек :mrgreen: :?:

 

 

да сребриста е защо питаш ? ами поръчах капаци са страничните огледала , карбонова капачка за резервоара , карбонови вежди за фаровете , карбонови Б колонки и лента над предното стъкло с надпис РС ! досега бях със лепепенки на Б колонките оригинални от шкода но тези са по добри !

 

за милотек.де става въпрос !

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нямям още снимки но съвсем скоро ще сложа ! сори ! много са точни тия пичове аз съм изумен направо ! пратиха ми 5-6 маила за всичко ме информираха !

 

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега питам, защото преди около година в Студ. град бях мярнал сребриста Fabia RS (фронтално :D ), ама като зави и видях, че е седанче, та си помислих, че може би е твоята. Друга такава не съм виждал в БГ. Освен служебките на ЕТ, ама те са с предни брони от Fabia GT.

 

Поздрави и да пуснеш снимки като ги накачиш Милотеците :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок ще пусна ! питам защото това лято се мотах доста по Варна викам си да не си ме мернал там ! ше кача снимки ! сега съм поръчал и задна РС броня за седан ! купил съм и оригинални РС джанти вече !

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок ще пусна ! питам защото това лято се мотах доста по Варна викам си да не си ме мернал там ! ше кача снимки ! сега съм поръчал и задна РС броня за седан ! купил съм и оригинални РС джанти вече !

 

поздрави

 

RS броня за седан? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок ще пусна ! питам защото това лято се мотах доста по Варна викам си да не си ме мернал там ! ше кача снимки ! сега съм поръчал и задна РС броня за седан ! купил съм и оригинални РС джанти вече !

 

поздрави

 

RS броня за седан? :roll:

 

http://www.autostyl-janko.cz/auto_tunin ... 346&car=4& виж това колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега-аз знам че има задна броня!

Все пак съм гледал в Чешките сайтове тази броня преди около 2 години.

Идеята беше друга?

Задната броня РС е просто една добавка която се слага върху старата броня-обърни внимание на ръбът който остава!Ако имаш "под ръка" приятел с РС-наведи се и хвани бронята в края под колата-ще пипнеш не 1,а 2 пластмаси!После направи визуално разликата!

(лично мое мнение-ако греша поправете ме-няма да се сърдя :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама аз преди няколко дни видях Фабийка Комби Бяла но с джанти от РС и предна броня!!Не изглеждаше никак зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Я да ви попитам нещо. Тръгнал съм да пазарувам с Кредитна карта от milotec.de Обаче всички неща ги пише че са за Fabia I nothcback,sedan,combi или практик. Моята е хечбек. Подушвам, че те просто са я кръстили notchback или sedan, ама за кое да поръчам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

обади се на Радо-rgc във форума,ще ти каже точно за колко ще ти го доктави

много е коректен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз до сега си играх с гоогъл транслеит и го намерих 110 евро трябва да видя колко струва и в ЕТ и ще преценя дали има смисъл и дали ще си поръчам че ми е терсене без подлакътник =) а кои ще каже доставката колко струва и как става плащането =))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.