Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пушите ли в колата???


siromaha

Пушите ли в колата?  

47 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Днес със Mishelle обсъждахме въпроса с пушенето в колата...

 

В мойта кола не се пуши, като изключим 2-те цигари, които един младоженец изпуши на път за булката преди 3 месеца, но това е оправдано (все пак се бракува човекът) :)

 

... а вие пушите ли в колите си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не и на никой не давам да пуши в колата ми. То вътре е метър на метър остава и цигара някой да запали и да се издушиме вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко пуша-понякога през топлите месеци иначе избягвам.На Румстера са му сложили пепелника на кофти място( може би нарочно :mrgreen: )ако въобще може да се каже , че е пепелник.Честно казано с това движение дето се получава във градовете не ми се ще да си отвличам вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора, това е Skoda Club BG форум... каква е връзката с пушенето в колата? след като станат ясни резултатите, какво следва? не е ли това поредната безсмислена тема? ако толкова много ви се пише в някой форум, няма ли някакъв такъв по - социално ориентиран?

прави ли ви впечатление, че едни от най - ценните за клуба членове влизат все по - рядко тук? аз въобще не се учудвам, че това е така, при наличието на теми като тази. искам да чета нещо шкодово, влизам във форума и започвам да се чудя какво правя тук...

не, че това с цигарите не е тема, която и аз не съм засягал, ама тук ли й е мястото, няма ли кафенета, кръчмета?

нищо лично, но така нивото на форума пада :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не пуша, но не забранявам на останалите да пушат докато работи колата (вентилатора винаги духа).

 

rsk,

Темата е пусната във "Всеки за всичко". Това означава че е всичко друго, но не и за Шкода. Ако ти пречи просто филтрирай този раздел и готово. Аз лично така пропускам "Черна хроника" и още няколко досадни за мен теми...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то е ясно, че "Всеки за всичко" е за общи приказки, но от сорта на темата за акумулатора, къде има клеми за еди - какво си, какъв антифриз, какви гуми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колата ми не се пуши. И аз и жена ми сме непушачи, не смятам, че тапицерията трябва да поема цигарения дим и да ми мирише винаги като вляза в Буба и тавана ми да стана на нищо от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пуша и в колата ми НЕ се пуши(както и в предишните). Изключения се правят може би 1-2 пъти годишно. Дори когато пуших не си позволявах да пуша в колата. Мразя миризмата на постояно-настанилсе цигарен дим. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм непушач и не давам да ми се пуши в колата. Наистина е неприятно, когато миризмата на цигари се пропие в тапицерията и вътре замирисва на бърлога...

Роска, а ти защо се сърдиш на подобни теми? Все пак колата ми, освен акумулатор, клеми, антифриз и всичко останало, е и място, в което поне аз се чувствам "у дома си". И къде, ако не тук, да споделя това свое настроение и любов към Марката?! ;)

...а пък в моя дом не се пуши - ето ти връзката между темата и форума ни :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мой автомобил досега никога не се е палила цигара,или нещо подобно.И така ще си остане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моите също. Фелата беше много странна като я взех - целите врати отвътре драскани, а по тавана черни косми - жената обясни че имала куче... Но това е друга тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в двете коли никога не се е пушило и няма да се пуши. Дори Сашо да е прав за тапицериите (а той не е :P) , пак няма да позволя на някой да ми осмърдява колата. :mrgreen:

 

Междудругото, наскоро имах удоволствието да карам една кола, дето миришеше на скотобойна вътре...пардон, на цигари :mrgreen: и тапицериите бяха придобили жълтеникав цвят...това съвсем ме отказа от идеята да дам на някой дори и една цигара да запали в колата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора, това е Skoda Club BG форум... каква е връзката с пушенето в колата? след като станат ясни резултатите, какво следва? не е ли това поредната безсмислена тема? ако толкова много ви се пише в някой форум, няма ли някакъв такъв по - социално ориентиран?

прави ли ви впечатление, че едни от най - ценните за клуба членове влизат все по - рядко тук? аз въобще не се учудвам, че това е така, при наличието на теми като тази. искам да чета нещо шкодово, влизам във форума и започвам да се чудя какво правя тук...

не, че това с цигарите не е тема, която и аз не съм засягал, ама тук ли й е мястото, няма ли кафенета, кръчмета?

нищо лично, но така нивото на форума пада :roll:

 

rsk без да искам да те засегна, смятам, че успехът, които постига темата за последните 12 часа, показва, че това е проблем, които вълнува хората. Ако смяташ, че въа форума трябва да се пише само за клеми, масла, филтри и ремонти, то според мен тука няма да останат много хора... най-малкото смятам, че голяма част от хората тук не са "технически лица" и посещават форума, заради любовта към марката, а не само за да споделят технически проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета...чета и не вярвам на ушите си. Само аз ли пуша като продънен кумин :oops: ..ама когато возя жена ми има дисциплина (много е зла кога не е на кеф, и е склонна към съдизъм). :mrgreen: Все пак фаворитчето не е първа младост и не ми е толкова жал за него. Така че там си павкам смело когато съм сам. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета...чета и не вярвам на ушите си. Само аз ли пуша като продънен кумин :oops: ..ама когато возя жена ми има дисциплина (много е зла кога не е на кеф, и е склонна към съдизъм). :mrgreen: Все пак фаворитчето не е първа младост и не ми е толкова жал за него. Така че там си павкам смело когато съм сам. smile092

 

Не си единствен - двама сме "комините" (я па тия въздържатели - аз се будя нощем и паля цигара). Но за новата кола се замислям сериозно за налагане на "тутунево" ембарго.

Мани майтапа - Марта я поизпрах на мивка (не мога да я давам на баща ми в тоя вид) и забелязах, че тавана /бял?????/ на едно място до сенника беше пропуснат. Мали-и-иийийййй. Сега си припомних, че шкодите се доставят с бели, а не с кафяви тавани. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори когато пушех и карах Пасата не пушех в колата и не давам на никой да пуши. Фасове, пепел, миризми, пожълтял таван ... не е приятна гледката :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, станахме почти трима комини :lol: Пиша "почти", защото в 120-ката пуша, в Астрата също. Но във Вектрата съм наложил ембарго на тютюна - в нея не пуша и се надявам и да не пропуша. Причината е не толкова пожълтелия таван, което лесно се избягва със сваляне на прозореца до долу, колкото в мръсотията. Тая цигарена пепел се ръси на всякъде и много ме дразни. И втората причина е, че по този начин малко или много съм понамалил цигарите. Пък и с нова кола лесно се свиква. Ако толкова ми се допуши, особено на извънгардско, отбивам на някоя бензиностанция и си павкам с кафенце, ако не си нося такова с мен :D А с миризмите съм се преборил окончателно - в гаража 120-ката седи със свалени стъкла. Същото важи и за Вектрата. Не случайно съм го турнал и него, освен апартамента под охрана на СОТ 8) Пък и така купето диша от всякакви влаги, особено зимата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

161 :P

Сега мо'е да има и по-добро, ма преди 5-6 години това беше най-доброто предложение. Инсталацията е Paradox. Всъщност аз при всички положения бих изпреварил сотаджийте, освен ако не са случайно на улицата пред/около нас - гаражите са ми под спалнята :lol: Отделно, до няколко дена, за спорта, ще турна и едно видео наблюдение. Имам ПЦ в долния гараж за слушкане на музика в свободното време (а скоро и за нет). Ама не толкова за охрана на гараж/коли, колкото за това, че съм сложил едни саксии пред горния гараж и чат пат някой тъп съсед скубе на жената цветята. А РУМ-а е наблизо и там коренчето е 2 кинта... Та заради горния ще турна и една камерка пред долния гараж. Такива ми ти работи. Дето се вика, сърбят ме пръстите като остана без работа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И втората причина е, че по този начин малко или много съм понамалил цигарите. Пък и с нова кола лесно се свиква. Ако толкова ми се допуши, особено на извънгардско, отбивам на някоя бензиностанция и си павкам с кафенце, ако не си нося такова с мен :D

 

При мене е получи същото... сега пуша с около 6-7 цигари по-малко на ден, а и когато пътувам дълго, си позволявам да спирам по 1-2 пъти, като по този начин се разтоварвам от карането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и пушене? Ооо забравете. В къщи такова нещо не се и споменава, още по-малко в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.