Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

двигателно масло за SDI


Velko

Recommended Posts

Здравейте нов съм тук.Имам Фабия SDI, днес смених първото двигателно масло- сипаха ми CASTROL 5W40-50501, но на тубата пише, че е за двигател PD.Приемчика каза, че това не е проблем, дали това е истина.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с такова масло!Няма никакви проблеми!TXT 505 01 5W40.Следващото ще същото,само че EDGE!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами отвори някой НОВ каталог на Castrol или потърси в сайта им!По принцип така означават последното си поколение висококачествени масла пълна синтетика! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.