Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пара при студено време в купето


todor_velikov

Recommended Posts

става въпрос че започна за кратко време когато фаворита е студен ,а аз съм вкл парното на 1 за 1 мин и откъм парното излиза като пу6ек.първо си помислих да не съм се запалил,но после изчезна.мисля си да не би да е спукано радиаторчето на парното или...?

и ако -да,то от вън ли се разглобява?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами може и да е парното на фавчето не съм сменял но на ауди и пасат2 съм сменявал и се маха таблото,друго сетих се всеки път ли изпушва или от време на време? Може и да е от хлабава връзка при клемите на копчето или четки на моторчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв цвят е пушека и на какво мирише - ако е пара лесно ще я познаеш и тогава сигурно наистина има теч от радиаторчето. Аз така като пробвах за пръв път 110-ката преди да я купя - беше зима и пуснах парното, което избълва в купето яко бяла пара. Човекът си призна, че не е източвал водата от него в студовете. Проблемът бе решен със запояване при радиаторджия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да не е дим,защото на нищо не миришеше,и затова мисля че е пара и е спукано радиаторчето,и това не ми го прави всеки път ами 1 или два пъти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.