Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

колко много изоставени шкоди


terzo

Recommended Posts

Колеги тази сутрин преди работа си обикалях в снеговалежа из Младост 1 ей така от любопитство към пълните паркинги и само в радиус от 1км из м/у блоковете открих 2 бели формана в кажи речи плачевно състояние с спаднали гуми поизгнили ламарини счупени огледала,2-ве червенички шкоди /120л-май???/затикани в калта а с доста по запазени ламарини от форманите ,една 105-ка бяла и една 100S с черните номера бяла на която направих с телефона снимки и си я "заплювам"ама за съвет ще ви питам по нататък.И това само за толкова малък периметър а какво ли е по другите квартали и какви ли колици има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само че нали съм малко бос в компа ще я пратя по мейла на гогата и той да я намали и да качи на сайта,тойпреди ми прави аватара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прати ми ги, няма проблем :D . Принципно в снимка.бг могат да се качват файлове до 3 МВ ;) . Галерията към сайта нали я ползваме за нашите Шкоди, та ако решиш да ги пратиш, ще ги качвам в снимка.бг. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немога пък сега да се справя с прехвърлянето на снимките в компа преди ставаше а сега не-нали съм зле с техниката.То тази шкода дето искам да ви я покажа 100 еската е в плачевно състояние ама ме навеждат некакви мисли да търся собственика и да я взимам у нас в гаража поне да не гние още, пък после да го мисла как ще се възстановява полека лека ако трябва 2-3години даже ,живот и здраве разбира се.Калници и прагове ще се кърпи май ?изгнили са ,салон айде и двг ще се намерят и от друг модел? Да се занимавам нещо как мислите а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.