Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз да се похваля


gibonass

Recommended Posts

След дълго гледане и тестване на доста Ауди А4 и Октавия 2 накрая скочих в една А6 1,9 ТДИ 131 коня комби 2002г. Това беше единствената кола, която като я видях и покарах си викам, те това е. Има почти всички екстри без кожа и голяма навигация. Засега съм много доволен, върви доста добре за тоя мотор. Ще дойда на някоя сбирка да почерпя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, кат гледам накрая само Шкода форума ще остане, Шкодите ше ги разкараме.:mrgreen: Честито нов голям автомобил, колега, с голем кеф да си го караш, много да те радва, куки да не те спират, в сервиз да не влиза, пръв да е на светофара, само до жени да лежиш, под него - никога !!!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, и при мене е така, жената кара Шкодата, аз само се воза, кат директор. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aйде и от мен честито и ти пожелавам дежурните безаварийни километри, а на себе си пожелавам скоро и аз да имам финансовата възможност да купя и най-вече да поддържам по-сериозна кола, дай-боже дори нова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, и при мене е така, жената кара Шкодата, аз само се воза, кат директор. :mrgreen:

 

Поздрави.

 

То така е най сладко колега. :lol:

 

П.П: Честито за новата кола и със здраве да си караш. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.