Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как мога да се сдобия със стикер?


siromaha

Recommended Posts

Здравейте,

 

Търсих във форума, но не намерих информация за това от къде мога да се сдобия със стикер (този за задното стъкло)

 

Ще се радвам, ако някой може да помогне.

 

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърляш едно око в правилния раздел, а той е "Календари, стикери и др." и откриваш темата за стикерите ;) Но за по-лесно >>> http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4717

Или за още по-точно инфо >>>

Като ми звъннеш на 0886 260 820 (Юли) и се разберем за дата, час и място ;)

А може и да минеш да пийнеш някоя бира с колегите и там да се сдобиеш със стикерче smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zloQQ Златен си :)

 

Понеже съм нов, ще ме светнеш ли кои са "колегите" и къде мога да пийна бира с тях? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колегите са всички активно пишещи тук :D

С някои от тях можеш да пиеш бира, кола или млекце (Владо, не се смей) в София, а с другите - на някоя от националните ни срещи. Всички сме готини и не щипем :lol: За целта следи раздела срещи. Специално за София, понеже виждам, че си от тук, срещи има сравнително често. За всичко това следиш раздела Срещи и си готов ;)

А ако не ти се чака за стикер, пускаш ми едно ЛС, правим си среща на удобно за двама ни място и получаваш колкото бройки пожелаеш. В комбито винаги имам поне 30 стикера. Така че и да съм в движение и да ми звъннеш по телефона, веднага можем да се видим.

 

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle мерси за подробностите... не ми се чака, така че ще ти звънна днес или утре, за да се уговорим да се видим и да си взема стикери от тебе.

 

Аз се казвам Георги и ще ти звънна от 0887 88 88 48

 

... очаквай включване :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 еми аз например имам приятелче с фамилия Богатев, ама дори и каква да е кола си няма човека :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиромах човек - Octavia 2 1.9 TDI Elegance'06!!!тцтцтц... :mrgreen:

 

VLADO човек може да е сиромах по много признаци... :) колкото до nick-а ми... ползвам го от 10 години и даже вече не знам що съм си го измислил... ама нали човек, като свикне с нещо трудно се разделя с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля... ВЕЧЕ ИМАМ СТИКЕРИ - 3 на брой (един на задното стъкло и по един на малките стъкла на задните врати) блгодарение на Mishelle, който днес се мъчи половин час да ги слага в тоя нечовешки студ, за което съм му безкрайно благодарен.

Стикерите са уникални и съветвам всеки да си сложи!!!

 

МЕРСИ ЮЛИИИ!!!! :)

 

Сега вече е тъмно, но утре ще снимам новите придобивки и ще ви ги покажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удоволствието беше изцяло мое ;)

За хора като теб, с такъв голям мерак, и 3 часа бих седял в студа. Пък и крайният резултат и удовлетворението наистина си заслужаваха ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle,че ела до Трявна да лепнеш стикерите и на мойта 105-ца :mrgreen: /ще почерпя/ :mrgreen:

П.С. Честито колега и добре дошъл :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle,че ела до Трявна да лепнеш стикерите и на мойта 105-ца :mrgreen: /ще почерпя/ :mrgreen:

П.С. Честито колега и добре дошъл :)

 

Даваш добра идея за следващия национален събор... иначе чакам с нетърпение следващата сбирка в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle,че ела до Трявна да лепнеш стикерите и на мойта 105-ца :mrgreen: /ще почерпя/ :mrgreen:

Ами да беше казал като си взимаше стикерите...

Между другото, ако не са празни приказките ти, плащаш ми горивото и идвам. От почерпка нямам нужда, но ако толкова държиш, едно двйно кафе с две сухи сметанки и 4 захарчета ще е достатъчно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.