Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как ще се оправят в сервиза на Шкода с тези неща...


siromaha

Recommended Posts

Относно трудното влизане на скоростите на първа и задна един приятел ми каза, че повечето скорости на моторите ПД нямат синхронизатор на първа и задна. На Фабията също влизат трудно както и на аудито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • siromaha

    13

  • gogata

    6

  • F1

    5

  • димон

    3

Най-много писали в темата

Относно трудното влизане на скоростите на първа и задна един приятел ми каза, че повечето скорости на моторите ПД нямат синхронизатор на първа и задна. На Фабията също влизат трудно както и на аудито.

 

Не може да бъде. На първа дори и баба Лада има синхронизатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

siromaha, радвам се, че са ти решили проблемите ;) !

 

gibonass, съмнява ме това за синхронизаторите. На мен скоростите ми влизат като перфектно :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gibonass написа:

Относно трудното влизане на скоростите на първа и задна един приятел ми каза, че повечето скорости на моторите ПД нямат синхронизатор на първа и задна.

Всички съвременни автомобили имат синхронизатор за първа предавка, за задна няма никой автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същият този приемчик пренебрегна моя проблем с вибрирането на волана и непрекъснато ме гледаше все едно му губя времето и ми доставя удоволствие да си губя времето в ЕТ. Както съм споделял проблема беше в баланса на гумите, но "специалистите" в ЕТ не успяха да го оправят. Сигурен съм, че има и свесни хора там, но на повечето изобщо не им се работи... Крайно време е ЕТ да осигурят по-голяма сервизна база.

 

Направо не ми се мисли, ако и моята Октавия започне да прави подобни праблеми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е ЕТ да осигурят по-голяма сервизна база.

 

izov въпросният сервизен инженер Кристиан ми каза, че в момента се строи нов сервиз, който ще се намира около Надежда 2, така че в бъдеще няма да се чака толкова надявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, още не е започнало строителството, но е 100% сигурно, че ще има 2ри сервиз.

 

Новия склад го строят вече, за сервиза не знам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам много добри впечатления от този приемчик.

 

. Както съм споделял проблема беше в баланса на гумите, но "специалистите" в ЕТ не успяха да го оправят.

Доколкото си спомням, тогава половината форум ти обяснявахме да си направиш нов баланс или поне да си размениш предните и задните за да разбереш дали проблема е от гумите ... а ти реши да ходиш в ЕТ. Не знам кво си очаквал да направят там, освен оглед на ходовата част, който ще покаже, че няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направиха ми 3 пъти баланс точно там и трите пъти нямаше никакъв ефект, затова реших че проблема е другаде :D Иначе момчето може би е ОК, обаче деня му да е бил кофти, на всеки се случва :D

 

Иначе това което строят е точно копие на центъра в Надежда - сервиз, склад и ит.н. Въпросното нещо ще е на 2км от сегашния център, пак в Надежда.

 

Хората от източната част на София пак няма да ги огрее :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората от източната част на София пак няма да ги огрее :D

 

:( Верно е!!! Според мен, като се има предвид колко много коли продават, трябва да имат най-малко 3 сервизза в София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направиха ми 3 пъти баланс точно там и трите пъти нямаше никакъв ефект, затова реших че проблема е другаде :D Иначе момчето може би е ОК, обаче деня му да е бил кофти, на всеки се случва :D

 

Иначе това което строят е точно копие на центъра в Надежда - сервиз, склад и ит.н. Въпросното нещо ще е на 2км от сегашния център, пак в Надежда.

 

Хората от източната част на София пак няма да ги огрее :D

Колега,същия този гумаджия,едвам ми направи баланс на 4 чисто нови гуми (2-пъти ги балансира),а уж съм вътрешна ,,гума'' :lol::lol: абе шемет е голям :D:D .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората от източната част на София пак няма да ги огрее :D

 

Сори, ама вече няма да се сдържа. Колко сервиза искате в един град? Мисля, че и един голям, който може да поеме всички коли е достатъчен. Не може на всеки до г*за да има сервиз. Ще речеш, че София е 100 км. град. На мен най-близкия ми сервиз е в Горна Оряховица на цифром и словом 70 /седемдесет/ километра. И не роптая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората от източната част на София пак няма да ги огрее :D

 

Сори, ама вече няма да се сдържа. Колко сервиза искате в един град? Мисля, че и един голям, който може да поеме всички коли е достатъчен. Не може на всеки до г*за да има сервиз. Ще речеш, че София е 100 км. град. На мен най-близкия ми сервиз е в Горна Оряховица на цифром и словом 70 /седемдесет/ километра. И не роптая...

 

И аз сори, ама предпочитам (предполагам и повечето софиянци) 70 км. извънградско, отколкото 17 през центъра на София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,същия този гумаджия,едвам ми направи баланс на 4 чисто нови гуми (2-пъти ги балансира),а уж съм вътрешна ,,гума'' :lol::lol: абе шемет е голям :D:D .

 

И ако мога да попитам защо още го държите на работа в такъв случай? :roll: Само да уточня, че не се заяждам, а просто питам. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,същия този гумаджия,едвам ми направи баланс на 4 чисто нови гуми (2-пъти ги балансира),а уж съм вътрешна ,,гума'' :lol::lol: абе шемет е голям :D:D .

 

Може да има проблем в машината за баланс :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. за скоростите кажи каква ти е кутията има стикер в сервизната книжка, най-вероятно синхрони на 2-ра

2. сидито като за начало смяна на софт

3. за скирцанията има лек но добре дошъл в музикалната академия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. за скоростите кажи каква ти е кутията има стикер в сервизната книжка, най-вероятно синхрони на 2-ра

2. сидито като за начало смяна на софт

3. за скирцанията има лек но добре дошъл в музикалната академия

 

Трябва да прочетеш цялото развитие на темата... обяснил съм всичко подробно :)

 

Интересно ми е да разбера, какъв е лекът за скърцанията, защото наистина ме тормозят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре,че са ти помогнали. пак ли жабката скърца?

 

Да :( , освен това скърцането на предницата не е оправено, но засега ще изчакам нещата да станат по-сериозни, защото иначе пак няма да ми повярват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора как можете да се предадете толкова лесно...

Ако дам над от моя си джоб за нова Шкодка и най-малкото нещо не е как си трябва тежко им...кво значи тва...

то ако някой иска да му кофти ще си вземе стара кола... :evil:

 

По-скоро искам проблемът да стане толкова сериозен, ще развалената част да бъде сменена, вместо да се направи временен ремонт и след един месец пак да е същото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои неща не се откриват на крик, а на пътна проба. качваш ли често бордюри?

 

Да... всеки ден паркирам колата на тротоара пред нас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.