Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

звездичката


radko1981

Recommended Posts

ФАБИЯ дизeл 1,9 SDI.

Я кажете какво означава мигащата звездичка при температурата когато се даде на контакт.

И какво значи ако по време на движение пак започне да мига ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това означава че има вероятност или опасност от хлъзгави или заледени пътни настилки ! обикновенно е свързано и със звукова сигнализация ! и се получава около 4 градуса !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Външната температура е под 4 градуса (или бяха 4.5, не помня). Предупреждава те за евентуална поледица.

 

едит - с колегата сме пуснали мненията по едно и също време. Моля някой модератор да затрие мойто. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип освен с температурата,може би е свързано и с влажноста на въздуха!На мен ми е сигнализирало и при 5 градуса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To това му е идеята!Да стряска,че да се сетите да карате по-внимателно,сестезатели такива! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама Валдо,

 

То е толкова стряскащо, че поглеждам в огледалото за задно виждане да не е паднал двигателя... :)

То аз така поглеждах едно време на 120-ката!Сега двигателя е под непрестанно наблюдение! :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.