Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Да ви се похваля !


votolom

Recommended Posts

Днес си взех новата кола - Leon FR 2.0TFSI 200 кончета :D :mrgreen: :D

Много съм щастлив и сега чакам да минат задръстванията и отивам да покарам :mrgreen: Като ми остане ред ще направя снимики и ще ги кача ! RS-ката я продавам, а докато това стане ще стои като подкрепление !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве да го караш. Много безаварийни километри и щастливи мигове с новата придобивка.

И да късаш отворковците по светофарите ;)

 

P.S.: Очаквай включване с дежурния въпрос "ти защо не избра Шкода". Имам опит, ама дано времената и нравите да са се променили :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито колега и умната, че многото коне си искат разумен кочияш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честитто, колега, да трещиш юнашки с "Лъвчо", да засрамваш Есове и Седмици, ма и внимавай, да нема играчки-плачки, само хубави моменти, истории и спомени да те свързват с новия дзвер.

 

Поздрави и Наздраве !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега!

Много безаварийни километри, много хубави места да посетиш с новата кола и много готини мацки да свалиш с нея! ;)

а да, и още нещо - абе ти защо не избра Шкода? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :D

 

BTW - а защо точно Леон, а не Октавия РС със 200 кончета или нещо друго от ВАГ и не само от ВАГ?

Питам само от любопитство ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Днес си взех новата кола - Leon FR 2.0TFSI 200 кончета...

 

Браво браво не е зле,пожелавам ти малко да го караш и после нов да си вземеш,ако искаш мога да те пробвам,ако ти се идва до Варна де!

Мотора е много хубав с комепресор и турбина TSI модификация!

Имам вьпрос защо не си купи ЖАЛКО Octavia , а си взе Seat Leon?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188 Mishelle, винаги съм искал да те питам.... Абе ти защо не си взе Шкода. smile001 smile091

Ами защото преди доста годинки се сдобих с една, която все още имам и ще карам, но реших да пробвам и друга марка :P

Широко скроен човек съм, имам желание да опитам от всичко хубаво, до което се докопам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Дизайна на Леон-а е космически. Много ми харесва. Не си падам много по спортните двигатели, но щом ти го харесваш... smile159

Между другото дизайна на Сеат Леон много ми наподобява този на колата която произведоха едни българи.

Очакваме впечетленията ти относно колата като цялостна изработка, дали е солидна или ще се разхлопа след една година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безавариини километри!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :D

 

BTW - а защо точно Леон, а не Октавия РС със 200 кончета или нещо друго от ВАГ и не само от ВАГ?

Питам само от любопитство ;)

Изпадна ми добра оферта - колата е на познат,който замина за чужбина и е само на 3 месеца. Затова я взехме, иначе не се бях замислял за нова,но, случи се :D

Мерси на всички ! ! !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито... и внимавай със високите скорости, да не избягат конете :)

Със здраве да си караш лъвчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде караи РС към Добрич има навитаци!

Условието за покупката на колата ти обаче включва-дръпка с мен и разбира се победа от твоя страна(едва ли)!

Офертата е съвсем реална не се шегувам!Напълно съм сериозен-не бих си правил майтап с такова нещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.