Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на накладки и дискове


_v_

Recommended Posts

Трябва да сменям предни накладки,но заедно с дисковете,защото вече са износени определено.Знам че е много относително,но преди да отида и да се шикирам в магазина реших да попитам дали някои не знае горе долу за какви суми става въпрос?!Колата е 1997 година,бензин.

Благодаря предварително! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ти кажа цена за Ауди 80 Авант 1,6 бенз 100 катъра, което според мен може да те ориентира горе - долу

Дискове Брембо 2х + накладки Пагит 4х + работа (преди повече от година) = 250 камъка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Значи купих 2 диска от Еура Тек за 200 лв 2-та....а накладките ги взех от едно много добро местенце тука..за 30лв...от които съм много доволен ...и всичко заспа...та цялата процедура с дискове от Еура Тек може да ти излезне и 230лв...Ако вземеш и накладките от тях става общо 300:)

100лв накладки...

ПОЗДРАВИ!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да сменям предни накладки,но заедно с дисковете,защото вече са износени определено.Знам че е много относително,но преди да отида и да се шикирам в магазина реших да попитам дали някои не знае горе долу за какви суми става въпрос?!Колата е 1997 година,бензин.

Бххьлагодаря предварително! :D

 

на колко километра ти е колата , моята е на 223000 и сьм сменил 3 пъти накладки без да сменям дискове, от зад е същото положение , ползвам накладки textar предни-105 лв, задни-44лв,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да сменям предни накладки,но заедно с дисковете,защото вече са износени определено.Знам че е много относително,но преди да отида и да се шикирам в магазина реших да попитам дали някои не знае горе долу за какви суми става въпрос?!Колата е 1997 година,бензин.

Бххьлагодаря предварително! :D

 

на колко километра ти е колата , моята е на 223000 и сьм сменил 3 пъти накладки без да сменям дискове, от зад е същото положение , ползвам накладки textar предни-105 лв, задни-44лв,

Чудя се дали изобщо имаш дискове!!! :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е на 185 000 км. и до сега не си спомням в близките 4 години от както я карам аз да са сменяни дискове,накладки също са сменяни 1-2 максимум.По принцип карам доста "икономичко" и щада всичко по колата,но за всичко си идва времето.Проверих на 1-2 места и ми пуснаха оферта за някакви дискове около 70-80 лв.,което ми се вижда добре,докато накладките наистина смятам че мога да ги намеря около 30-тина лева.

Благодаря на всички! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера колата ми излезе от ЕТ-Варна за същата процедура: Предни дискове (~100лв/бр), предни накладки (~80лв/к-кт), задни накладки (~40лв/к-кт) и за труд одтелно. Според мен не е много.

 

Мойта е в момента на 154хил. (оригинални) и това ми бяха оригиналните дискове, които бяха под допустимата граница за безопасност, но пък не бяха криви и имаха страхотно спиране :roll: . На 223 000 определено няма да са му оригиналните дискове :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера колата ми излезе от ЕТ-Варна за същата процедура: Предни дискове (~100лв/бр), предни накладки (~80лв/к-кт), задни накладки (~40лв/к-кт) и за труд одтелно. Според мен не е много.

 

Мойта е в момента на 154хил. (оригинални) и това ми бяха оригиналните дискове, които бяха под допустимата граница за безопасност, но пък не бяха криви и имаха страхотно спиране :roll: . На 223 000 определено няма да са му оригиналните дискове :mrgreen: .

 

километрите са си реални а дисковете дисковете не съм сменял колата сия купих от еуратек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приемчик в ЕТ разправяше, че едни нови дискове са за смяна точно след 3 спирания от 180 до 0.

Мисълта ми е, че износването им зависи много от стила на каране.

На 223 000 дисковете незнам дали са за смяна, но със сигурност трябва да се проверят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 180-0-те тогава мойте отдавна да са заминали.Колата засега е на 47 хил км и дисковете и накладките са в перфектно състояние!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой каквото и да си говори,дисковете би трябвало да се сменят след 3 смени на накладки!Всичко това е консуматив,от който не бива да се пести,ако Ви е мил животът на вас и пътуващите с вас!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми как, много лесно - караш си по магистралата с 300 в лявата лента и някакъв дебил изведнъж те засича... smile177 Тоя чогун дето се върти като напрай 300-400 градуса и си от готовите, особено пък ако уцелиш в тоя момент някоя локва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.